Menu

Získej denně 50 otoček zdarma a až 10 000 Kč bonus u Grandwinu

Máme pro tebe dvojí nabídku, která ti zpříjemní každou minutu strávenou u oblíbených her. Nejenže každý den můžeš získat až 50 free spinů, ale také tě čeká bonus za vklad, který může dosáhnout až 10 000 Kč. To je nabídka, která se neodmítá!

uvod grandwin

Jak získat 50 otoček zdarma?

První část této akce tě zve do světa novinek od výrobce Synot Games , kde za každé denní protočení ve výši 1 000 Kč získáš 50 otoček zdarma. Toto je tvá šance prozkoumat nejnovější hry.

  • Přihlas se u Grandwinu
  • Protoč na novinkách každý den 1000 Kč
  • Získáš 50 otoček zdarma na hry od Synotu

novinky od Synotu

Jak získat 100% bonus?

bonus až 10 000 Kč u grandwinu

Druhá část štědré nabídky u Grandwin casina přichází se 100% bonusem až do 10 000 Kč. Stačí vložit minimálně 500 Kč a za každý trojnásobek protočeného vkladu získáš 5% zpět. A co víc, tvůj bonus bude vyplacen ve 20 částech, což znamená, že radost z výhry bude pokračovat znovu a znovu.

  • Vlož: Vlož na svůj herní účet 500 Kč
  • Trojnásobek protočení: To znamená, že musíš celkově prosázet 3x více než tvůj původní vklad. V tomto případě 3 x 500 Kč = 1 500 Kč .
  • Získáš 5% zpět: Jakmile dosáhneš trojnásobku protočení (tj. prosázíš 1 500 Kč), získáš 5% z tvého původního vkladu zpět. V tomto příkladu 5 % z 500 Kč = 25 Kč.
  •  Bonus se ti vyplatí ve 20 částech: Předpokládejme, že celkově splníme podmínky pro získání celkového bonusu až 10 000 Kč. Tento bonus ti nebude vyplacen najednou, ale postupně ve 20 částech. To znamená, že každá část dostaneš ve výši 1/20 z 10 000 Kč, což je 500 Kč na jednu vyplacenou část.

Pamatuj, že celý proces můžeš opakovat – čím více vkládáš a čím více prostředků protočíš, tím více bonusů můžeš získat, až do maximální hodnoty 10 000 Kč. A s vyplácením bonusu ve 20 částech se můžete těšit na dlouhodobější radost z výher.

Pokud ještě nepatříš mezi registrované hráče, nemusíš se vůbec trápit. hned na start získáte registrační bonus u Grandwinu – 50 otoček zdarma! Je to skvělá příležitost, jak začít svou cestu plnou zábavy a možná i štědrých výher!

Užij si dnešní akce u Grandwinu na plný pecky!

Koukni se jaké bonusy jsou pro tebe u Grandwinu nachystané

Hodnocení
95%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
92 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
92 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.