Menu

Získej až 95 free spinů v Herně u Dědka

Pokud si dnes chceš užít pořádnou zábavu a bonusy, které tě zabaví na zbytek dne, přijď do Herny u Dědka, kde to jako vždy žije. Čekají tam na tebe celkem tři neodolatelné nabídky, které nemůžeš odmítnout. Více se dozvíš v článku.

Dávka bonusů v Herně u Dědka

Pokud jsi fanoušek vzrušení a lovec velkých výher, poslouchej pečlivě, protože dnes můžeš získat hromadu otoček, a to rovnou na třech různých akcích. Otočky zdarma dnes dostaneš za protočení, za vklad a výhru. Jsi zvědavý? Tak se přihlas do svého účtu v Herně u Dědka, ať po přečtení článku můžeš jít hned hrát. V herně je dostatek místa pro všechny vášnivé hráče.

Denní Bet

Dnes to musíš roztočit naplno, jelikož tě za to čeká hodnotná odměna. Hodně protoč a hodně získej. Konkrétně částku celkem 100 000 Kč na jakýchkoliv slotových hrách. Za tuto velkou částku tě pak na tvém herním účtu bude čekat odměna v podobě 35 otoček zdarma. Navíc každá v hodnotě 20 Kč. To už přece za tu oběť stojí, ne? Až se ti podaří splnit tuto výzvu, máš na výběr z několika skvělých her, kde můžeš tyto otočky využít.

Respin Santa, Clever Dolar nebo Mystery Respin. Všechny automaty jsou od známého výrobce Tech4Bet.

Kajotí Protočák

Pokud máš raději hry od výrobce Kajot, mám pro tebe další skvělou nabídku. Druhý bonus ti přináší nabídku získat celkem 45 otoček. Tvůj úkol bude vložit na své herní konto částku minimálně 500 Kč. K tomu přidej promo kód „dedek500“ a už jsi skoro u cíle. Nakonec protoč na automatech od Kajotu celkem 15 000 Kč. A jako odměna na tebe bude čekat 45 free spinů, každý v hodnotě 6 Kč.

A to nejlepší? Vybrat si je můžeš na jakékoliv tvé oblíbené hře od Kajotu, kromě hry Ring of Fire XL.

Novinkový WIN

A na závěr máš šanci vyzkoušet novinky od Tech4Betu. Tohle je šance, jak si užít něco svěžího a zároveň získat něco navíc. Je to jednoduché. Vyhraj na hrách Respin Santa, Clever Dolar nebo Mystery Respin celkem částku 111 Kč. A to je vše. V tuhle chvíli na tebe už čeká 15 volných zatočení, každá v hodnotě 2 Kč.

Všechny si je vyber na kterékoliv z novinkových automatech od Tech4Betu.

Podmínky a pravidla

  • Přihlas se nebo se registruj u Dědka
  • Splň přesné podmínky každé akce
  • Každé free spiny mají svou danou hodnotu
  • Každé akce je možné se zúčastnit pouze jednou
  • Všechny akce jsou platné jen dnes 5. 2. 2024

 

Užij si trojitou zábavu a hodně štěstí. 🍀

Další bonusy v Herně U Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.