Menu

Získej až 76 free spinů v Herně U Dědka

Free spiny v casinu Herna U Dědka

Free spiny v casinu Herna U Dědka

Roztoč to pravé dobrodružství a získej hromadu volných otoček! Tento čtvrtek máš v Herně U Dědka možnost vybrat si celkem ze čtyř nabytých akcí a v každé prožít úplně něco jiného a získat free spiny. Více se dozvíš v dnešním článku-

Připrav se na sérii akcí, které ti nabídnou nejen adrenalin ze hry, ale i šanci získat free spiny na tvých oblíbených automatech. Ať už jsi milovníkem pirátských dobrodružství, orientálních pohádek, kabaretních večerů, či dokonce ninja legend, Herna U Dědka má pro tebe připravenou akci na míru. Vydej se na cestu plnou vzrušení, riskuj a možná právě ty budeš ten, kdo odpluje s pokladem plným zlata a hlavně free spinů.

Pokud budeš mít mezi protáčením chvilku navíc, podívej se i na různé bonusy za registraci, které ti nabízejí různá casina.

Corsair Queen Win

Jako první tu na tebe čeká nabídka na rozehřátí, kde můžeš získat 8 free spinů.

Vše, co musíš v této výzvě udělat, je vyhrát celkem 82 Kč na automatu Corsair Queen od výrobce SYNOT Games. Jakmile toho dosáhneš, odměna v podobě 8 otoček zdarma je tvá. Každá otočka má hodnotu 3 Kč a využít je všechny můžeš na stejné hře Corsair Queen. Tahle výzva čeká jen na tebe, kapitáne! Připoj se k královně pirátů a prozkoumej s ní moře plné free spinů.

Synot Bet

Pokud cítíš, že dnes je tvůj šťastný den, Synot Bet ti přináší další lákavou výzvu, kde můžeš získat 33 free spinů.

Stačí, když si dnes na účet vložíš částku alespoň 333 Kč a použiješ k tomu speciální promo kód „dedek333“, který ti aktivuje bonus. Poté protoč na vybraných automatech od Synotu celkem 9 999 Kč. Jakmile budeš mít splněno, získáš okamžitě 33 otoček zdarma, každou v hodnotě 6 Kč. Využij je všechny na vybraných akčních automatech.

Akční automaty zahrnují: Aladdin and the Golden Palace, Aladin and the Magic Carpet, 27th Cabaret, 81st Cabaret, 27 Joker Fruits a 81 Joker Fruits

Denní Betovačka

Pokud už jsi ostřílený hráč, tak se této výzvy rozhodně nezalekneš. Ve známé Denní Betovačče můžeš dnes získat 25 free spinů.

Protoč dnes na jakýchkoliv automatech U Dědka částku celkem 250 000 Kč. Pokud už máš nasbírané zkušenosti, tak tohle hravě zvládneš. Jakmile bude hotovo, získáš jako odměnu celých 25 otoček zdarma. Ale nejsou to ledajaké otočky, každá má totiž hodnotu 50 Kč! Připrav se na točení, které tě může katapultovat na vrchol a využij své otočky na vybraných automatech. Je to jen na tobě, jaký slot si vybereš pro své vítězství.

Vybrané hry: Bonus Joker II, Blood Revival, Slot Birds 81

Ministr Promo

Jako zlatý hřeb přichází na řadu speciální večerní akce od 20:00 do 23:59 Ministr Promo, kde všechny noční sovy mohou získat 10 free spinů.

Vlož na svůj účet minimálně 200 Kč a použij k tomu promo kód „ministr200“. Poté už jen protoč na automatu Shuriken Legend od Synotu částku dohromady 200 Kč a ihned získáš 10 otoček zdarma, každou v hodnotě 2 Kč. Využít je můžeš na stejné hře Shuriken Legend. Tato noční ninja mise je tvá šance prožít akci a napětí s každým spinem.

 

Podmínky a pravidla

  • Akce jsou dostupné pouze pro registrované hráče
  • Vklady musí být provedeny s příslušným promo kódem
  • Každá otočka má svou vlastní stanovenou hodnotu
  • Otočky lze využít pouze na vybraných hrách
  • Každou akci lze využít jen jednou
  • Akce jsou platné pouze dnes 28. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si středu nabytou free spiny a hodně štěstí. 🍀🔥

Mrkni i na další bonusy od Dědka

Exkluzivní bonus měsíce
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.