⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Získej až 72 free spinů a bonus U Dědka

Zastav se v Herně U Dědka, protože tam na tebe čeká velké překvapení. Dnes jsou tu naservírované tři neodolatelné nabídky. A pokud jsi vášnivý rybář nebo motorkář, budou se ti akce zamlouvat ještě víc. Tak pojď, více se dozvíš v článku.

Užij si dávku bonusů v Herně U Dědka

Pojď to dnes pořádně rozjet v casinu u Dědka, kde na tebe čeká trojice akcí, které ti nejen zpříjemní den, ale mohou ti také přihodit pěkný balíček na tvůj účet. Tak si připrav rybářské pruty a motorkářské helmy, protože dnes to bude jízda. Získej až 72 otoček zdarma a k tomu tučný bonus přímo na svůj účet. A kdyby ti to náhodou nestačilo, můžeš se podívat na všechny bonusy u Dědka. Tak se přihlas do Herny a začni vyhrávat.

Denní Bet – Výlov kaprů

Začneme s něčím pro pravé rybáře. Pokud si chceš dnes ulovit pořádné množství free spinů, jsi tady správně. Protoč celkovou částku 120 000 Kč na jakýchkoliv automatech v casinu. Za to dostaneš přímo na svůj herní účet přesně 45 otoček zdarma. Každá otočka má navíc hodnotu 20 Kč, to rozhodně přinese velké výhry.

Všechny otočky pak můžeš následně využít na pravých rybářských automatech. Těmi jsou hry Mega Carp Caramba a Mega Carp Christmas od výrobce Tech4Bet. Tyto krásné pěti válcové hry s rybářskou tématikou tě chytí na návnadu a vtáhnou přímo do děje za výhrou.

Mega Carp Win

Pokračujeme s rybařinou, jelikož té není nikdy dost. Dále tu máme totiž Mega Carp Win. Nenech si ujít otočky skoro za nic a vyhraj na stejných hrách od Tech4Bet, Mega Carp Caramba nebo Mega Carp Christmas nebo na obou zároveň, celkem 72 Kč. Takto malá výhra tě dostane k úlovku v podobě 27 otoček zdarma. Každá v hodnotě 1 Kč.

Ano, opět si můžeš vybrat, kam své štěstí zkusíš – ať už na Mega Carp Caramba nebo Mega Carp Christmas.

Bikers/Stripbar Protočák

A na konec něco velkého, konkrétně velký bonus. Pokud máš radši rychlé motorky a vzrušující svět stripbarů, máme tu něco přesně pro tebe. Odlož rybářské pruty, tady k výhře budeš potřebovat spíše pořádnou kuráž.

Pouze dnes, když vložíš na svůj herní účet částku minimálně 250 Kč, přidáš k tomu speciální promo kód „dedek250“, vznikne z toho skvělá nabídka. Pak už jen stačí, abys na slotu Stripbar 27 nebo Bikers Gang od výrobce Big Win Games (klidně i na obou hrách dohromady) protočil celkem částku 5000 Kč. Za to dostaneš jako odměnu bonus 250 Kč rovnou na svůj účet.

Měj na paměti, že každou nabídku můžeš využít pouze jednou. Samozřejmě také platí, že akce jsou platné pouze dnes 7. 2. 2024. Tak nezmeškej svou šanci na skvělou zábavu a nějakou tu výhru.

 

Ulov si pořádný kousek a hodně štěstí. 🍀

Další bonusy od Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.