Menu

Získej až 120 free spinů v Herně U Dědka

U Dědka to zase žije. Dnes máš v nabídce celkem čtyři neodolatelné bonusy díky kterým si můžeš nahrabat až 120 otoček zdarma. Jako vždy to bude stát za to, tak čti dál a dozvíš se vše potřebné.

Dnešní bonusy v Herně U Dědka

Máš před sebou skvělou příležitost získat pěkné výhry na Respin Jokerech a dalších hrách. V Herně U Dědka si můžeš přijít na pořádnou porci free spinů díky speciálním akcím, které ti nesmí uniknout. Tak se přihlas do Herny a přečti si, co tě dnes čeká.

Navíc se také můžeš podívat na různé bonusy za registraci, nejen u Dědka.

Respin Win – Jokerův čas

Jestli jsi fanoušek Jokerů, pak máš dneska šanci získat celkem 7 otoček, každou v hodnotě 5 Kč. Vše, co musíš pro free spiny udělat, je vyhrát na jednom z tebou vybraných Jokerů (nebo klidně dohromady ve více) částku celkem 132 Kč. Jakmile tuto podmínku splníš, free spiny se ti automaticky připíšou na tvůj účet. Využít je můžeš opět na jednom z Respin Jokerů.

Tech4Bet Promo – Otočky od Dědka

Máš chuť na něco víc? Tech4Bet má pro tebe skvělou nabídku. Vlož si dnes na účet částku minimálně 200 Kč, přidej k tomu speciální promo kód „dedek200“ a protoč částku celkem 6000 Kč na libovolných Tech4Bet automatech.

Odměna? Okamžitě po dosažení částky se ti na účet připíše 30 otoček zdarma, každá v hodnotě 5 Kč. Všechny otočky si můžeš vybrat na jednom z těchto automatů: 256 Joker, Wild Joker 40 nebo Joker Blast.

Hry Wild Joker 40, Joker Blast, 256 Joker

Kajot Promo – Joker je zpět

Pokud tě spíše baví Kajot automaty, i pro tebe je tu promíčko. Dnes máš šanci získat neskutečných 50 otoček zdarma, každou za 5 Kč. Stačí jen když splníš pár podmínek. Vlož si dnes na svoje konto částku minimálně 400 Kč navíc s promo kódem „dedek400“. Následně protoč dohromady částku 12 000 Kč na jakýchkoliv Kajot automatech. Ihned po splnění je 50 free spinů jen tvých. Vybrat si je můžeš na hrách: Joker 27, Joker 81 nebo Super Joker 40.

Hry Joker 27, Joker 81, Super Joker 40

Denní Betovačka – Pro ty, co chtějí víc

A pro ty, co mají chuť na velký maraton, je tu na závěr jako vždy Denní Betovačka. Protoč dnes na jakýchkoliv automatech u Dědka částku celkem 170 000 Kč. Okamžitě po splnění získáš krásných 33 otoček zdarma, každou v hodnotě 30 Kč. Ano, slyšíš dobře, otočky za 30 Kč.

Všechny free spiny si můžeš následně vybrat na automatech Bonus Joker II, Horror Joker nebo Smiling Joker I a II.

Hry Bonus Joker 2, Horror Joker, Smiling Joker 1 a 2

Pravidla a podmínky

  • Akce jsou dostupné pouze pro registrované hráče
  • Vklady musí být provedeny s příslušným promo kódem
  • Každá otočka má svou vlastní stanovenou hodnotu
  • Otočky lze využít pouze na vybraných hrách
  • Každou akci lze využít jen jednou
  • Akce jsou platné pouze dnes 13. 2. 2024 do půlnoci

 

Užij si čtyřnásobnou zábavu a hodně štěstí. 🍀

Podívej se i na dlaší bonusy U Dědka

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.