⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Získej 50 free spinů u Merkuru

Zapomeň na všechny ty nudné dny a našlapej to do hry jako nikdy předtím. U Merkuru jen dnes můžeš získat 50 vytuněných free spinů, které ti můžou přinést víc, než bys čekal. Čti dál a dozvíš se víc.

Retro hra dne v casinu MerkurXtip

Připrav se to roztočit na plné obrátky, jelikož přijíždí Hra dne a s ní možnost vyzávodit si 50 otoček zdarma. Otočky, které si pak můžeš užít v retro stylu. Rozpal gumy a jeď se včas přihlásit do casina MerkurXtip, kde se tohle všechno dnes odehrává. Tenhle velkolepý závod o free spiny nesmíš zmeškat.

Jak vyhrát otočky zdarma?

Jestli máš rád rychlost a vzrušení z výher, pak se připrav na akci, která ti dodá adrenalin do žil. Povíme si, co musíš udělat pro své free spiny. Nezapomeň, že nemáš tolik času, kolik se ti zlíbí. Akce platí pouze dnes 7. 2. 2024 do půlnoci.

 • Přihlas se

  Bez herního účtu u Merkuru to nejde. Přihlas se na ten svůj nebo si zaregistruj nový, ať můžeš být součástí této velké akce.

 • Zahraj si Hru dne

  Začni tím, že se pustíš do Hry dne Turbo 27. Tato hra od výrobce Kajot je známá svou rychlostí a dynamikou, připomínající ty nejlepší závody. A právě zde, po protočení částky minimálně 500 Kč, na tebe čeká ta pravá odměna.

  Hra Turbo 27 od Kajotu v Merkuru

 • Získej otočky

  Jakmile splníš podmínku protočení, 50 free spinů je tvých a automaticky se ti připíšou na tvůj účet. A nejsou to jen tak nějaké otočky. Každá z nich má hodnotu 1 Kč a je připravena odstartovat v další hře plné adrenalinu.

 • Užij si retro jízdu

  Všechny své otočky můžeš následně využít ve retro ovocné hře Big X. Tento tří válcový automat od SYNOT Games tě vrátí do dob klasických slotů, ale neboj, nudu zde nenajdeš. Je to jako mix starých dobrých časů s moderními technologiemi a šancemi, takže zaručená dávka zábavy a skvělých výher.

  Retro hra Big X od Synotu v casinu Merkur

Rozpal to a vyhraj. Hodně štěstí. 🍀

Další bonusy od Merkuru

Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
93 %
Jednoduchost získání
100 %
Hodnocení
94%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
94 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

O hře Turbo 27

Turbo 27

Rozložení
3-3
Téma
Téma
🍉 Ovoce
RTP
RTP
95%
Hrát zdarma
93 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
93 %
Funkce a hratelnost
92 %
RTP a volatilita
95 %
95 %
Hodnocení hráčů
95%
Speciální funkce
Bonusová hra
Jackpot
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.