🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Zákon o hazardních hrách se nevztahuje na společnost theLotter

Nový zákon o hazardních hrách se nevztahuje na služby společnosti theLotter, sázet na světové loterie můžete i nadále! V seznamu nelegálních internetových heren, které jsou stále v provozu se neukázala. Jak je to možné? Systém společnosti theLotter funguje jako jednoduchá kurýrní služba. 

thelotter světové loterie z pohodlí domova

Od ledna tohoto roku jsme čekali, než si budeme moct zahrát loterii na internetu. První společností, která spustila online terminál byla loterie Korunka teprve před dvěma dny. Ovšem vybrat si můžeme pouze ze 7 her a logicky jsou všechny od loterie od Korunky.

Pokud jste náruživými hráči loterie jako já, tak pro vás mám dobrou zprávu! Společnost theLotter nespadá pod zakázaná internetové herny. Jedná se o kurýrní službu papírových tiketů od oficiálních prodejců loterijních tiketů.

Jak služba theLotter funguje

Společnost theLotter nabízí službu pro nákup tiketů prostřednictvím více než 20 místních poboček po celém světě. Zástupci z našich místních poboček nakupují pro uživatele papírové loterijní tikety od oficiálních prodejců a následně je naskenují na váš herní účet.

Je tento systém sázení bezpečný

the lotter offline sázení - naskenovaný tiket v herním účtu Jak je uvedeno v podmínkách služby, loterijní tikety jsou ve vlastnictví hráče, nikoli společnosti theLotter. Společnost theLotter pro vás zajišťuje pouze kurýrní službu a nemá žádný právní nárok na vaše tikety. V nepravděpodobném případě, že by došlo ke sporu, máte kromě Podmínek služby (které představují právní a závazný dokument) k dispozici také dostatečné doklady o vlastnictví: 

  • Potvrzovací e-mail
  • Transakce je trvale uložena na vašem účtu
  • V části Můj účet máte k dispozici naskenovanou kopii svého tiketu, která dokazuje, že jsme pro vás tiket skutečně zakoupili. Naskenovaná kopie obsahuje vámi vybraná čísla, informace týkající se losování a také jedinečné sériové číslo tiketu. Právní dohoda, doklad o nákupu a naskenovaná kopie skutečného tiketu představují důkazy o tom, že tiket zákonně patří pouze vám.

Více informací naleznete v naší podrobné recenzi theLotter:

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Marťas

    Tohle mi udělalo snad největší radost za poslední dobu.. Korunka a ještě k tomu můj oblíbený thelotter, hned si vsadím Megamillions, dneska je tam pořádnej ranec 😀 !