🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Loterie Korunka je první online loterií v České republice

Loterie Korunka se stala historicky první loterií, kterou si lidé mohou zahrát na internetu. Od vydání licence neuběhlo ani 5 dní a loterie Korunka už běží online. Tempu Korunky nestíhá ani největší loterijní společnost v ČR - Sazka, která získala licenci o týden dřív, ale stále neběží.

Loterie Korunka je první online loterií v ČR

Systém pro online sázení spustila loterie Korunka včera 13. 3. ve 2:30 ráno a podle vyjádření na stránkách Korunky za první hodiny provozu eviduje již stovky registrací a vsazených tiketů. Registrovat se můžete na stránkách korunky, předem vám ale doporučuji přečíst naší recenzi s návody jak získat vstupní bonus 300 Kč.

Slova výkonného ředitele Loterie Korunka

„Jsme hrdí na to, že právě prostřednictvím loterie Korunka si mohou sázející v České republice vůbec poprvé zahrát číselnou loterii online. Byli jsme připraveni spustit systém pro online sázení ihned po získání povolení, ale kvůli povinnosti oficiálně oznámit spuštění online loterie úřadům a zákonné čekací lhůtě jsme tak mohli učinit až dnes,“ uvedl Tomáš Ciniburk, výkonný ředitel Loterie Korunka a.s. „Velkou výhodou našeho systému je skutečnost, že zájemci o online sázení loterie Korunka si mohou svou registraci zařídit kompletně z pohodlí domova, nemusejí chodit na pobočky nebo kontaktní místa Czech POINT,“ dodal Tomáš Ciniburk.

Pro sázení loterie Korunka online se může registrovat každý, komu je alespoň 18 let a má trvalé bydliště na území České republiky. „Náš systém jsme spustili dnes ve 2:30 ráno a od té doby evidujeme už několik stovek registrací. První vsazený online tiket jsme přijali přesně v čase 2:56,“ řekl Tomáš Ciniburk. „Vzhledem k tomu, že doposud byla loterie Korunka dostupná výhradně na pobočkách Tipsportu a Chance, počítáme s tím, že díky možnosti online sázení budou počty registrací rychle stoupat.“

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Honza

    Zkusím to s Vámi…

  • Marťas

    No konečně, já už jsem se začínal bát, že si tento rok snad nezahrajeme žádnou tu loterii online.. Už jsem v plusu s korunkou 100 kč 🙂