Menu

Příliš vysoký tlak? Ale ne, jen výhra 300 000 liber

Výhra 300 000 liber, díky stíracímu losu!

Výhra 300 000 liber, díky stíracímu losu!

Všichni známe nekonečné čekací lhůty u lékaře, hodiny a hodiny, protrpěné poklepáváním si nohou. Co kdybyste však, v této chvíli vyhráli jackpot?

Caroline Walsch měla namířeno ke svému lékaři, když si v trafice, za pár drobných, koupila los. Rozhodla se, zkrátit si škrábáním výherních čísel dlouhou chvíli v čekárně. To však ještě nevěděla, že jí na lose čekají samé výherní čísla.

„Díky bohu, že mi doktor na kontrole nezměřil krevní tlak, nestačil by se divit! Ani bych mu nemohla říct, co to způsobilo, protože jsem chtěla, aby to, jako první, věděli mí synové.“

Přilepšení k důchodu?

Zcela určitě. Paní Walsch pod stírací vrstvou losu objevila výhru nádherných 300 000 liber (o málo více než 8 milionů korun). Podobné, i vyšší výhry, najdeš i na námi dostupných stíracích losech, ať už od Tipsportu, Play Games nebo od Sazky.

Nicméně Caroline je, již nějakou chvíli v důchodu, a tak se rozhodla, že svou výhru využije pro její největší koníček – zahradničení. Avšak nehodlá si ji užívat sama, každému ze svých synů dala rovných 100 000 liber, a rozdělili si tak výhru přesně na třetiny.

Synové byli šťastní

Oba synové Caroline, jsou již dospělí muži. A oba mají vlastní děti, které vychovávají. A tak ani jeden nedokázal uvěřit, slovům, které přicházely od jejich matky.

Starší syn Caroline se vyjádřil jasně. „Nemohl jsem tomu uvěřit, když mi maminka volala, byl jsem naprosto u vytržení. Sto tisíc liber je úžasná částka, a já se nemohu dočkat, až je vložím na rodinnou dovolenou a spoustu lahůdek pro mého partnera a naše děti.“

Rodina Walsch má štěstí, ale vytáhnout si výherní los není nic nemožného, koneckonců, pokud chceš, zkus si to sám.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.