🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Český hráč vyhrál 17 milionů korun v loterii, práce se nevzdal

Čech vyhrál 17 milionů korun v Eurojackpotu!

Čech vyhrál 17 milionů korun v Eurojackpotu!

Jaký to musí být pocit vzbudit se a být o 17 milionů korun bohatší? To by nám mohl popsat český sázející z Čech. Co plánuje s výhrou udělat?

Loterie od Sazky nabízí nespočet výher každý týden. Avšak i přesto, že si Eurojackpot či Sportku pravidelně sázíš, jak často si přestavuješ, že se ráno probudíš o pár milionů bohatší? A co kdyby to najednou nebyla jen představa? Pro jednoho z českých sázejících je to momentální realita.

Dal na svůj pocit

Byl to běžný den, kdy se po cestě z práce zastavil do své oblíbené trafiky pro tiket do Eurojackpotu. To ještě netušil, že ten malý kousek papíru, s pár čísly, mu změní celý život. Už dřív si zvládl ulovit u Eurojackpotu desetitisícovou výhru, v ten moment začal doufat, že mu štěstí jednoho dne vrátí.

Třicátník z Čech není pravidelným sázkařem, sází jen ve dnech, kdy ho přepadne pocit, že by to dnes mohlo vyjít.

„Má předchozí zkušenost mě dost namlsala, nebudu lhát. Pro někoho to může být drobnost, pro mě to ale bylo znamení, že mám šanci. Jen trefit ten správný okamžik.“

Zachoval si chladnou hlavu

Ačkoli se probudil s miliony na účtu, chová se stále jakoby nic. V to ráno, kdy svou výhru obdržel, prostě normálně vstal a odešel do práce. Své rodině zatím nic neřekl. Hodlá si nastalou situaci pořádně promyslet.

„Výhra mě samozřejmě překvapila a udělala mi nesmírnou radost, nehodlám jí však nijak podlehnout. Četl jsem o spoustě případů, kdy to s výherci nedopadlo úplně nejlépe, a chci k tomu tedy přistupovat trochu jinak. Donekonečna to před nimi rozhodně tajit nebudu. Jen si nepřeju, aby nás výhra nějak výrazně ovlivnila. Změnila. Tak na to chci jít opatrně,“ nechal se výherce slyšet pro web Sazky.

Můžeš být dalším výhercem…

Byť tento příběh zní pohádkově, je realitou obyčejného mladého Čecha. A možná není tak nereálné dostat se do jeho kůže – zkusíš své štěstí i ty?

Tady si můžeš vybrat jackpot, který tě nejvíce láká:

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.