Menu

Staré a vtipné reklamy na Sportku, to musíte vidět!

Na dnešní den jsem si pro vás připravil velmi staré a zároveň vtipné reklamy na nejoblíbenější tuzemskou loterii Sportka. Nahlédneme až 40 let nazpět, do doby kdy se ve Sportce hrálo o jackpot, který činil 40 000 Kčs. Navíc zde najdete i jedno výroční video od Sazky.

Staré reklamy z historie Sportky

 

Nástrojař vyhrál jackpot Sportky

První reklama je stará 40 let, dokumentuje velkolepou výhru nástrojaře Zdeňka Ganze, který si odnesl jackpot ve výši 40 000 Kčs. Na tak malou částku by si v dnešní době nevsadil snad nikdo, ale dříve to byl pořádný balík peněz, jelikož průměrný plat činil 1 915 Kčs.

Historické video k 20. narozeninám Sazky!

Na druhém videu můžete vidět reklamu ze stejného roku, ovšem toto video vzniklo k 20. narozeninám Sazky. Reklama v první řadě dokumentuje přínosy společnosti pro český sport!

Vtipná upoutávka na jackpot Sportky (1998)

Nyní se pojďme podívat na velice vtipnou upoutávku na jackpot Sportky z roku 1998 s vánoční prémií. Hrálo se o úžasných 36 000 000 Kč!

Další vtipná reklama na jackpot Sportky

V této reklamě se dostanete na soutěž ve sportovním aerobicu párů. Zaujmout porotu můžete ledasčím. Podívejte se, co je tentokrát větší než obvykle.

Jak vyplnit tiket Sazky?

Toto video vzniklo na základě mnoha špatně vyplněných tiketů. Sazka tedy vytvořila reklamu, kde vám kreslení panáčci poradí, jak správně vyplnit tiket Sportky. A dokonce reklama lidem odhalila jak dřívější chytré stroje poznají, že byl tiket špatně vyplněný.

Reklama z roku 1999

Další reklama z „chemické“ dílny Sazky, která poukazovala na jackpot 20 mil. Kč!

23 600 000 Kč ve Sportce (1995)

Reklama na nedělní slosování Sportky z roku 1995!

To je pro dnešek vše, doufám, že jste se trochu pobavili, pokud jste našli nějakou další vtipnou reklamu, určitě jí dejte pod článek do komentářů a v příštím týdnu se podíváme na reklamy světových loterií, jako je například americký Powerball.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Patrik Kyncl

    Kde sou ty časy, taková reklama zaujala každého 😀

  • Jan Šablatůra

    Jak tam ten kluk vyčůrá milion, na co v té době nepřišli 😀 😀