Menu

Vláda Evropských loterií + soutěž o tři sloupce Euromillions!

V posledních týdnech se do popředí dostaly Evropské loterie Eurojackpot a Euromillions. Na dvoumiliardový jackpot loterie jsem upozorňoval již minulý týden a také byl již vybrán, ale stále můžeme hrát až o miliardu v druhé Evropské loterii.

Vláda Evropských loterií Eurojackpot a Euromillions

Chci hrát o 3 sloupce zdarma!

Výherce loterie Eurojackpot

V minulých týdnech jsem vás upozorňoval na velký růst jackpotu loterie Eurojackpot. Před posledním losováním, které proběhlo 25.3.2016 činila hlavní cena neuvěřitelných 2,077 miliard Kč!

Vylosovaná čísla byla 35, 9,19, 20, 10 a extra čísla 4 a 3.

Eurojackpot jackpot 2,085 miliard Kč Všech sedm čísel trefil šťastlivec z Německa, který si odnesl již zmiňovaný dvoumiliardový jackpot, dalšími výherci na druhém pořadí bylo šest sázkařů (4x Německo, 1x Švédsko a 1x Slovensko), kde si každý z nich odnesl 11,4 miliónů Kč. Třetí pořadí trefilo devět sázkařů ( Německo 4x, Dánsko 1x, Finsko 2x, Chorvatsko 1x, Itálie 1x). Z České republiky se zaznamenala nejvyšší výhra na 4. pořadí, kdy si jeden z Českých sázkařů odnesl něco málo přes 90 tisíc Kč.

V loterii Euromillions je 1 000 700 000 Kč!

V posledním tahu loterie Euromillions byl zaznamenán jackpot ve výši 30 milión eur, ovšem nikdo netrefil všech sedm čísel. V následujícím pátečním a zároveň aprílovém losování nás čeká obrovský miliardový jackpot, přesněji můžeme hrát až o 1,07 miliardy Kč!

Kde si mohu vsadit loterii Euromillions?

O miliardový jackpot Euromillions je možné hrát díky internetovým sázkovým zprostředkovatelům, které jsme předem vyzkoušeli a ohodnotili. Je to opravdu jednoduché!

Soutěž o tři sloupce do loterie Euromillions

Na stránkách internetové loterijní společnosti Megaloto můžete získat tři sloupce na páteční losování loterie Euromillions zdarma.

Na stránkách v menu najděte možnost „Novinky“, dále najděte článek „Apríl | Soutěž o 3 losy EuroMillions zdarma!“ a odpovězte do komentářů „Jak jste někoho nejlépe napálili na Apríla?“ či
„O jakém aprílovém žertu jste slyšeli?“. Osobně jsem svůj příběh již zaslal a čekám na zařazení do soutěže.

Chci hrát o 3 sloupce na páteční losování loterie Euromillions!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.