🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot stále roste 2,085 miliard Kč!

Další týden je za námi a loterie Eurojackpot stále nenašla výherce ohromného jackpotu, jenž se blíží nyní svému dosavadnímu rekordu. V pátečním tahu se rozhodovalo o majiteli senzačních 1,64 miliard Kč, avšak žádnému z hráčů se nepodařilo trefit všech sedm čísel.

Eurojackpot jackpot 2,085 miliard Kč

V posledním tahu loterie Eurojackpot byly taženy čísla 10, 20, 35, 47, 50 a doplňková čísla 4 a 7. Jak už bylo řečeno z výhry prvního pořadí se žádný ze sázkařů neradoval, ovšem tři sázkaři z Německa, Dánska a Finska vyhráli téměř 20 miliónů Kč ve druhém pořadí. Třetí pořadí a zároveň 5 miliónů Kč si odnesli čtyři sázkaři z Německa.

Celkově si výhry odneslo 968 416 sázkařů z celého světa.

Zdroj: https://www.sazka.cz/system/vyherka?game=eurojackpot&week=11&year=2016

V pátečním losování, které se bude konat 25.3.2016 hrajeme o 2,085 miliard Kč!

Jak se zúčastním loterie Eurojackpot o 2,085 miliard Kč?

Zúčastnit se můžete podáním sázenky na jednom ze 7 200 prodejních míst po celé České republice nebo podáním tiketu z pohodlí svého domova! Hrát můžete u jedné z našich ohodnocených a prověřených internetových loterijních společností.

Dva sloupce ZDARMA!

Také vám prozradím, že v dnešních dnech společnost lottoland nabízí tikety Eurojackpot online s 50% slevou. Stačí vsadit dva sloupce a další dva dostanete naprosto ZDARMO! Celkem získáte čtyři sloupce a zdvojnásobíte svoji čanci na výhru. Bonus získáte kliknutím na baner vpravo.

To je pro dnešní den vše, přeji vám hodně štěstí a nezapomeňte se zde pochlubit s vašimi výhrami z minulého nebo následujícího slosování. Na mé straně štěstí nestálo, v pátečním losování jsem trefil pouze dvě čísla 35 a „euročíslo“ 7.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Ondřej Krejčí

    Rádo se stalo 🙂

  • Jiří M.

    To si určitě nenechám ujít! Díky za info 🙂