🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Více jak 3 miliony hráčů sází loterie na internetu přes Lottoland!

V tomto roce (2016) se podařilo největší zprostředkovatelské společnosti loterií online nemožné, jelikož překonali tří (3) milionovou hranici registrovaných a zároveň aktivních sázkařů. Největší zájem o loterie přes internet mají v Austrálii, díky lednovému rekordnímu jackpotu loterie Powerball. Vysoký nárůst hráčů loterií online zaznamenává také Česká republika!

Lottoland aktuální statistiky červenec 2016

U Lottolandu si mohou sázkaři vybírat z dvaceti (20) loterií napříč celým světem a dalších osmi (8) druhů okamžitých loterií (stíracích losů). Společnost si také aktivně hýčká své sázkaře a nabízí různé akce a slevy, které chodí sázkařům přímo na email.

Své služby Lottoland nabízí hráčům z celé Evropy, Brazílie a Austrálie. Jak je již zmíněno celkem si tuto společnost oblíbilo do dnešní doby přes 3 miliony sázkařů, přičemž největší počet registrovaných hráčů pochází z Austrálie a až na druhém místě je Německo. Sázkaři z České republiky teprve na možnost sázet loterie online přichází, ovšem nárůst českých hráčů je podle vyjádření společnosti v posledních týdnech ohromný. Největší zájem je prý o loterii Eurojackpot online!

Nejvyšší výhry

S počtem hráčů samozřejmě roste i počet výherců, který přesáhl hranici 750 000. Mezi tento obrovský počet výherců bylo rozdáno přes 3 miliardy Kč! S ohledem na to, že největší počet sázkařů pochází z Austrálie, tak žebříček nejvyšších výher obsadilo Německo. Největší výhra činila něco málo přes 600 miliónů Kč (22.3 mil. €) a hráči byla vyplacena v květnu tohoto roku. Hráči z České republiky na svého miliónového výherce stále čekají, největší výhru si zatím odnesl sázkař, který ve volném čase stíral losy a odnesl si neuvěřitelných 700 000 Kč!

Deset nejvyšších výher u společnosti lottolaand

Recenze na Lottoland

lottoland logo Lottoland se v porovnání společností probojoval právem až na nejvyšší příčku a odnesl si úžasných 98/100! Pro více informací o společnosti si přečtěte celou recenzi.

Hodnocení (recenze) spoelčnosti lottoland 98-100

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Radka Hanzlová

    Lottoland je parádní, sázím u něj už tak tři měsíce. Doufám, že se jim bude dařit i nadále šetří mi mnoho času, dokonce prý chystají spustit i Sportku online 🙂