Menu

Valentýnská odměna u Korunky, v pátek 17. 2.

Zažij Valentýn u Korunky, již tento pátek!

Zažij Valentýn u Korunky, již tento pátek!

Valentýn včera odezněl, u všech z nás, jen u Korunky ne. Ta teprve slavit bude! A kdy jindy, než před víkendem, že ano. Ať nám volno začne hezky zostra, takže… Na co se v pátek 17. 2. můžeš u Korunky těšit?

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Loterie Korunka se rozhodla, že všem svým hráčům zpříjemní Valentýna, a trošku opožděně, jim rozdá své valentýnky. Již tento pátek se hráči, u jakékoli hry od loterie Korunky, dočkají až pětinásobku věrnostních bodů. Takzvaných káček.

Co jsou to káčka?

Káčka jsou věrnostní body, pro členy Korunka klubu, které můžete využívat jako virtuální měnu od Korunky. Touto „měnou“ můžete platit tikety, nakupovat za upomínkové předměty loterie, získávat v ní bonusy, či dokonce celé výhry. Pokud si pak však budete chtít výhru vybrat, obdržíte ji samozřejmě v hotovosti.

Káčka mají jasně daný kurz, ten určuje, že 10 korun se rovná 2 káčkům. Tyto věrnostní body také můžeš získávat tím, že budeš věrným hráčem. Tak první den hry dostaneš ke svým sázkám 1 káčko, druhý den dvě a třetí den tři káčka. Tak to jde dál, a od šestého dne pak obdržíš každý den 5 káček ke svým sázkám, jako poděkování za věrnost. Musíš si, ale sázet dennodenně, aby se tvá odměna držela na pěti káčkách za den.

A teď, když už máme představu o káčkách, tak můžeme jít na tuto valentýnskou akci!

Tento pátek

Inu, jestli tě potěšil včerejší svátek, pak se ještě máš na co těšit. V pátek 17. února, tě u Korunky bude totiž čekat pořádná valentýnka.

V pátek totiž obdržíš pětkrát více káček za každou sázku. A to bez jakýchkoli „ale“ nebo drobného textu pod čarou. Jen tak, na valentýnské povzbuzení a zpříjemnění víkendu.

Příklady z webu loterie:

Běžný den: Šestka za 70 Kč o 10 000 000 korun = 14 káček
Pátek 17. 2.: Šestka za 70 Kč o 10 000 000 korun = 70 káček

Běžný den: Sázka na dvě nebo více čísel v jakékoli hře za 10 korun = 2 káčka
Pátek 17. 2.: Sázka na dvě nebo více čísel v jakékoli hře za 10 korun = 10 káček

Běžný den: Sázka HopTrop na jedno číslo za 10 korun = 2 káčka
Pátek 17. 2.: Sázka HopTrop na jedno číslo za 10 korun = 10 káček

Ještě nekončíme…

Snad sis nemyslel, že jediné, co ti Korunka nadělí, jsou káčka. Ne, ne. Další, na co se v pátek 17. 2. můžeš těšit, je mimořádná postupka!

Pokud nevíš, co mimořádná postupka je, a proč ji hrát, hodím ti sem článek, který ti všechno vysvětlí.

Ve zkratce však – pokud ji v pátek vyhraješ, pak automaticky postupuješ do letošní Velké hry a máš možnost se v prosinci účastnit soutěží o luxusní auto, dovolené, zájezdy za desítky tisíc, o miliony káček a spoustu dalších skvělých cen.

Co pro účast a případnou výhry v mimořádné postupce musíš udělat? No přeci vsadit si. Jediné, co musíš udělat je, že si vsadíš. V mimořádné postupce totiž poustoupí jeden jediný člověk, a bude to ten, kdo od půlnoci pátku 17. 2. do páteční 18. hodiny nasbírá nejvíce herních bodů (káček). A je úplně jedno, jestli sázíš online, offline nebo na jaké hry vsadíš. Musíš prostě pouze nasbírat nejvíc káček z celé republiky a pak je mimořádná postupka tvoje!

Budeme držet palce, ať kromě káček obdržíš i nějakou tučnější výhru!

Neváhej a sbírej káčka, začít můžeš tady!

Aktuální jackpot
12 000 000 Kč (Může se lišit dle typu hry)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.