Menu

Velká hra od Korunky: Pravidla, výhry a Korunkář měsíce i roku

Korunka: Velká hra a Korunkář měsíce

Korunka: Velká hra a Korunkář měsíce

Korunka patří mezi jednu z nejznámějších loterií, a jako taková často a ráda odměňuje své hráče. Mezi jedny z jejích nejznámějších her rozhodně patří Korunkář roku a Velká hra.

Co je to Velká hra od Korunky?

Velká Hra je způsob, jakým loterie Korunka odměňuje ty nejvěrnější a nejšikovnější hráče. Jedná se o největší hru, jakou Korunka pořádá. Ti nejvěrnější z nejvěrnějších se spolu utkají naživo, v dovednostních a vědomostních soutěžích. Ti nejlepší si mezi sebou pak rozdělí ceny v celkové hodnotě přes dva miliony korun.

Jak Velká hra funguje?

Do hry je pozváno až 36 soutěžících, kteří si svou účast ve hře „vysloužili“ hraním v průběhu roku. Aby se korunkář dostal do Velké hry, musí být nominován.

Nominovanými se stávají všichni výherci Korunkáře měsíce, výherci prvních příček v Mimořádných postupkách Korunky a první hráči ve hře Korunkáře roku, viz níže, plus jejich doprovody.

V tabulce níže najdeš počet nominací z jednotlivých odvětví hry:

Mezi 36 nominovaných hráčů patří:
Korunkáři měsíce 11 nominací
Korunkáři měsíce na internetu 11 nominací
Mimořádné postupky (korunkáři s nejvíce herními body) zaleží na počtu mimořádných postupek v daném roce
Korunkáři, kteří v průběhu roku nasbírali nejvíce herních bodů, minimálně však 500 tisíc HB počet nominovaných pouze do limitu 36 soutěžících

Tihle všichni se fyzicky setkají na předem určeném místě v Praze. V roce 2021 to byla například pražská Občanská plovárna, a tam mezi sebou budou soutěžit. V případě, že je hráč jednou zvolený do Velké hry, musí se osobně zúčastnit, není možné si zvolit zástupce.

Každý hráč může být do soutěže nominován pouze jednou. To znamená, že pokud jsi již byl nominován do Velké hry v lednu, jako Korunkář měsíce, tak v případě, že v únoru Korunkáře opět vyhraješ, tak získáš pouze hlavní odměnu – káčka/auto, ale vstupenku do Velké hry obdrží člověk, v bodovém seznamu, pod tebou.

Nominovaný hráč, který současně od ledna do prosince, daného roku, získal více než 1 milion HB, postupuje přímo do finále Velké hry, tedy do losovaní hry KOMBO.

Jaká je hlavní výhra Velké hry od Korunky?

Výher je celkem šestatřicet, tou největší z nich, kterou získá ten nejlepší z nejlepších, je nová Honda Civic Executive, nebo 650 000 korun v hotovosti. Výherce si vybere možnost, kterou upřednostňuje. Nicméně ani další z řad korunkářů nezůstanou zklamaní, čekat na ně budou dovolené v hodnotách desítek tisíc, tisíce káček anebo věcné ceny.

Máme pro tebe samozřejmě nachystanou i tabulku výher Velké hry:

Výhry ve Velké hře od Korunky
1. místo Honda Civic Executice / 650 000 Kč
2 . místo – 36. místo zájezdy za desítky tisíc korun, věrnostní body, káčka, případně věcné ceny

V případě, že se vítězem stane opravdu věrný Korunkář, pak je možné vyměnit jakýkoli zájezd či věcnou cenu za káčka. A to v kurzu: 1 koruna hodnoty zájedu (pořizovací ceny věcného daru), za 12 káček. Tzn. pokud vyhraješ zájezd do zahraničí v hodnotě 10 000 korun, můžeš jej vyměnit za 120 000 káček.

Všechny ceny budou výhercům předány, nebo nahrány na herní konto, do 14 dní od ukončení soutěže. Pouze v případě hlavní výhry si pořadatelé nárokují lhůtu 90 dní, a to bez ohledu na to, zda se výherce rozhodne pro auto či finanční ekvivalent výhry.

Přehled výher u Velké hry.

Přehled výher u Velké hry.

O čem je hra Korunkář roku od Korunky?

Hra Korunkář roku je jedna z nejoblíbenějších her u loterie Korunky. Obecně smysl hry počívá v tom, že každý hráč za své sázky získává odměny – buď káčka, anebo, v případě, že bylo vsazeno za 15 a více korun, tak hráč obdrží také herní body. Tyto herní body se pak sčítají, a to, jak v průběhu jednotlivých měsíců (hra Korunkář měsíce), tak i v průběhu roku (hra Korunkář roku). A ti, kteří se dostanou na žebříček mezi prvních 5, s nejvíce herními body, minimálně však 500 000 body, tak postupují do Velké hry od Korunky.

V kalendářních měsících, napříč rokem (leden – prosinec), každý soutěžící sbírá herní body (HB). Po skončení každého měsíce, organizátor sestaví žebříček, a vyhodnotí, kteří hráči získali za uplynulý měsíc nejvíce HB (korunkáři měsíce). Každý hráč získá cenu dle toho, na jakém místě se umístí, hráči na první příčce ke své výhře získají také vstupenku do Velké hry.

Jak se dostat do hry Korunkář roku?

Pro účast ve hře, je nutné dokončit trvalou registraci u loterie Korunky, tím pádem splňovat všechny zákonné podmínky pro hraní hazardních her. V momentě, kdy se zaregistruješ, staneš se automaticky členem Korunka klubu a jako takový se automaticky zapojuješ do her jako je Korunkář měsíce, Korunkář roku a Velká hra.

Navíc, když se u korunky zaregistruješ, získáš bonus 300 korun na první sázky.

Kdo je Korunkářem roku?

Korunkářem roku se stává ten hráč, který za daný rok, od ledna do konce listopadu, nasbírá nejvíce herních bodů (HB) od Korunky. Minimum pro hodnocení je 500 000 herních bodů, pokud se ti podaří půl milionu bodů nasbírat, a udržet se tak v prvních pěti, s nejvyšším počtem bodů, postupuješ do Velké hry.

Pokud jsi však opravdový hráč, a nasbíráš 1 000 000 bodů a více, a udržíš se v prvních pěti hráčích s nejvyšším počtem bodů, pak vyhraješ postup do Velké hry, a k tomu palivovou kartu nabitou na tisíce kilometrů. A abys věděl, zda jsi kromě postupu do Velké hry, vyhrál, v průběhu svého sázení, i nějaké jiné výhry, nezapomeň průběžně sledovat výsledky Korunky.

Přehled výher u Korunkáře roku.

Přehled výher u Korunkáře roku.

Jak se stát Korunkářem roku?

Všechno je to o hraní. Musíš v průběhu roku sázet a hrát, k průběžně hlídat stav svého herního účtu, a tím sbírat herní body, které na rozdíl od káček, neslouží k ničemu jinému, než k postupu v této hře. Navíc kromě Korunkáře roku, se každý měsíc hraje i hra Korunkář měsíce, kde jsou pravidla naprosto stejná a výher je tam 50, ta hlavní z nich je zapůjčení Škody Kodiaq na měsíc zdarma. A samozřejmě každý, kdo vyhraje Korunkáře měsíce, si kromě Kodiaqa odveze i postup do Velké hry.

A ať už toužíš stát se korunkářem měsíce nebo roku, základ je stejný – musíš sbírat herní body. A i když už víme, co herní body jsou, pojďme si ujasnit, jak je můžeme sbírat.

Herní body („HB„) hráč získává automaticky za své sázky v loterii Korunka, a to bez ohledu na to, zda hraje online nebo si raději dojde na pobočku.

HB hráč získá za typ hry, za vsazené tikety a za vsazené slosování. Ovšem pouze v případě, že sázka není totožná.

Totožnou sázku pravidla popisují takto:

 • stejný typ hry (např. Korunka na 3),
 • a současně s tím vsazena stejná čísla,
 • a současně vsazeno na stejné slosování,
 • a současně sázka uzavřena ve stejný den.

To je třeba si tedy ohlídat, abychom HB mohli dostat. Sázející získá herní body za sázky s vkladem od 15 korun.

V tabulce níže najdeš slosování, typy her a částky, za které u Korunky získáváš herní body:

vsazená částka HB za vklady
15 – 19 kč 10
20 – 34 Kč 20
35 – 69 Kč 30
70 a více Kč 80

 

typ hry HB za hru
Korunka na 3 20
Korunka na 4 20
Korunka na 5 20
Korunka Šestka 20
Korunka HopTrop 10
Korunka Kombi 10
Korunka Kombi plus 10
Korunka Dvacet za 20,- 20 za tip, 200 za 10 tipů

 

Sázka na slosování HB za slosování
Každé vsazené slosování 10

Kdo je Korunkář měsíce?

Korunkář měsíce je hráč, který se splněním registrace přidal do Korunka klubu, a tím se zapojil i do hry Korunkáře měsíce. Ve hře Korunkář měsíce se hraje o titul „Celkový Korunkář měsíce“, a o nespočet výher. Tou hlavní je Škoda Kodiaq s plnou nádrží, zapůjčena vítězi na měsíc zdarma.

Ačkoli má hra, v tabulce, určených pouze 5 míst pro offline hráče, a 50 míst pro hráče online, výher je opravdu nespočet. Avšak je potřeba dodržovat pravidla, abychom se k výhrám vůbec dostali.

I tato hra, stejně jako každá jiná, má svá pravidla, a to především jedno pravidlo – minimální počet nasbíraných bodů, pro účast ve hře Korunkáře měsíce je 2 500 HB. Tato podmínka platí, jak pro online sázející, tak i pro ty offline.

Máme pro tebe další tabulku, tentokrát s rozdělením výher, jak pro online, tak pro offline hráče:   

Výhry jsou následovné:
Online hráči: Offline hráči:
Internetoví korunkáři jsou rozřazení do krajů, dle adres, které zadali při zakládání účtu. Z každého, ze 14 krajů ČR, se hodnotí 50 míst. V každém kraji tedy vznikne 50 odměněných korunkářů. Offline hráči jsou přiřazení k pobočce Chance nebo Tipsportu (kde lze sázet Korunku), podle toho, ve které pobočce za poslední 30 dní získali nejvíce herních bodů. Na každé pobočce Chance a Tipsportu se každý měsíc vyhodnotí pět nejlepší hráčů ti jsou odměněni.
1. – 5. místo 1 800 káček 1. místo 1 800 káček
6. – 10. místo 1 200 káček 2. místo 1 200 káček
11. – 20. místo 840 káček 3. místo 840 káček
21. – 30. místo 600 káček 4. místo 600 káček
31. – 50. místo 420 káček 5. místo 420 káček

Po ohodnocení všech korunkářů se vyhodnotí jeden ze všech, který získal za daný měsíc nejvíce herních bodů. A to bez ohledu na to, zda hrál online nebo offline, a tento korunkář získá titul Celkového korunkáře měsíce a vyhraje hlavní výhru –  získá k zapůjčení osobní automobil Škoda Kodiaq s plnou nádrží, a to zpravidla od 15. dne následujícího měsíce do 30. dne toho samého měsíce včetně.

Celkový korunkář měsíce může být hráč i několikrát za sebou. V takovém případě si auto u sebe nechává, dokud jej nepředběhne jiný hráč. Auto je vždy přistaveno s plnou nádrží, a může být vráceno s nádrží prázdnou.

Výherce 1. místa v online sázení, spolu s výhercem z offline sázení, kromě hlavní výhry, získají také postup do Velké hry. V případě, že již ve Velké hře jsou, získává postup hráč umístěný, podle počtu získaných herních bodů, v příslušném kalendářním měsíci, na dalším místě.

Přehled výher u hry Korunkáře měsíce.

Přehled výher u hry Korunkáře měsíce.

Závěrem…

Za nás je Velká hra super způsob, jak se udržet v pozoru a ve hře, i přes to, že třeba zrovna žádná výhra nepadne. Stejně tak i hra Korunkáře měsíce či roku, je milý způsob, jakým hráče neodměnovat pouze náhodně (jackpotem), ale jak opravdu ocenit náklannost hráče k jedné loterii. Tímto přístupem k hráčům si nás loterie Korunka získala.

Zapojit se do hry a vsadit si můžeš také z pohodlí našeho webu. Níže najdeš přehled bonusů, které má pro tebe Korunka připravené.

Výpis bonusů z loterie Korunky:

Loterie Korunka
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Jednoduché dosažení
300 Kč za registraci zdarma
 • Registruj se na Loterii Korunka 👑
 • A okamžitě dostaneš 300 Kč v podobě herních bodů bez nutnosti vkladu
 • Bonus můžeš využít jak na loterie, tak na stírací losy
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ne
Pro: Nové hráče
Loterie Korunka
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
80 %
Jednoduchost získání
80 %
300 Kč za registraci
+ 100% na první vklad do výše 3 000 Kč
 • Registruj se na Loterii Korunka a okamžitě dostaneš  300 Kč
 • Následně vlož na svůj účet první vklad, výše prvního vkladu zároveň určuje výši tvého bonusu až do výše 3 000 Kč.
 • Bonus můžeš využít jak na loterie, tak na stírací losy
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ano
Pro: Nové hráče
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nejčastěji kladené dotazy

 • 1️⃣ Co jsou to káčka?

  Káčka jsou věrnostní body, pro členy Korunka klubu, které můžeš využívat jako virtuální měnu od Korunky. Touto „měnou“ můžeš platit tikety, nakupovat upomínkové předměty loterie, získávat v ní bonusy, či dokonce celé výhry. Pokud si pak však budeš chtít výhru vybrat, obdržíš ji samozřejmě v hotovosti.

 • 2️⃣ Co jsou herní body?

  Herní body, stejně jako káčka, získáváš za každou uzavřenou sázku, avšak u herních bodů musí být cena sázky více než 15 korun, a s herními body, na rozdíl od káček, se nedá nic jiného než je využít ve třech zmíněných hrách – v Korunkáři roku, Korunkáři měsíce, a ve Velké hře.

 • 3️⃣ Jak se zaregistrovat u Korunky?

  Podrobný návod, jak se zaregistrovat a získat bonus, u loterie Korunky, najdeš zde.

 • 4️⃣Co je to Velké Hra od Korunky?

  Velká hra od Korunky je odměna pro 36 nejvěrnějších hráčů a jejich doprovody.

 • 5️⃣Jak Velká hra funguje?

  Do hry postoupí všichni nominovaní hráči – Korunkáři měsíce, Korunkáři na internetu, hráči z prvních příček Mimořádných postupek a korunkáři, kteří v průběhu roku nasbírali více než 500 000 HB. A tito korunkáři se fyzicky setkají, a utkají se v různých hrách o ceny, v celkové hodnotě, přes dva miliony korun.

 • 6️⃣Jaká je hlavní výhra Velké hry?

  Hlavní výhra ve Velké hře je Honda Civic Executive, v hodnotě 650 000 korun. Je možnost upřednostnit finanční ekvivalent výhry. Kromě hlavní ceny se hraje také o dovolené v hidnotách desítek tisíc, tisíce káček a mnoho věcných cen.

 • 7️⃣O čem je hra Korunkář roku?

  O sbírání herních bodů v průběhu roku, kdo jich nasbírá více než 500 tisíc, získává postup do Velké hry.

 • 8️⃣Jak se dostat do hry Korunkář roku?

  Je nutné dokončit trvalou registraci u Korunky, a splnit všechny zákonem dané podmínky pro hraní hazardních her.

 • 9️⃣Kdo je Korunkářem roku?

  Korunkářem roku se stává ten hráč, který nasbírá v průběhu roku nejvíce herních bodů, minimálně však 500 000 HB. Pokud se dostaneš do předních příček a dokážeš, jako Korunkář roku, nabírat 1 000 000 HB, pak kromě postupu do Velké hry vhraješ také nabitou palivovou kartu na tisíce kilometrů.

 • 1️⃣0️⃣Jak se stát Korunkářem roku?

  Hraješ, sbíráš body, hlídáš si stav tvého herního účtu a kontroluješ tabulku, na kterém místě se nacházíš.

 • 1️⃣1️⃣Kdo je Korunkář měsíce?

  Korunkář měsíce je hráč, který se splněním registrace přidal do Korunka klubu, čímž se zapojil do hry, a následně nasbíral nejvíce bodů v průběhu jednoho měsíce.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.