🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Uklízečka setřela los za 11 milionů Kč!

Maureen Wilkinsonové z Belfastu nepřestala věřit a své štěstí stále pokoušela. Každý den cestou do práce si kupovala los Anglické národní loterie.

Fotka s dcerou a šekem na 11 milionů
Fotka s dcerou a šekem na £300.000 (11 milionů Kč)

Maureen byla uklízečkou v hlavním městě Severního Irska Bealfastu. Svůj osudový los setřela v autě, kdy ji jako každý den vezl syn do práce. Po otázce jaké byli její první pocity si Maureen vybavila:

„Nemohla jsem tomu uvěřit. Bylo mi mdlo, synovi jsem řekla, aby zastavil. On ale nemohl, protože jsme zrovna byli v zácpě. Na můj los se podíval o moment později, když jsme dorazili k semaforu, kde svítila červená. Dosvědčil mi, že jsem se nezbláznila. Vážně jsem vyhrála,“

Dokonce přes tuto ohromující událost šla uklízet do místního obchodního domu, jako by se nic nestalo. Ovšem žádnému ze spolupracovníků se nezmínila, že je o 11 milionů Kč bohatší. Ovšem práce ji ten den šla krásně od ruky.

Los Angické národní loterie
Ukázka losu UK national lottery

Maureen zatím nemá plány co bude s výhrou dělat, ovšem určitě to vidí na změnu bydliště v co nejbližší době a ráda by koupila nové auto pro syna a něco hezkého pro dceru.

Takto úžasných příběhů, jak se lidem změní život doslova ze vteřiny na vteřinu je opravdu mnoho. Jednou to bývá zapříčiněno štěstím, podruhé vytrvalostí. Stejně jako Maureen, které věřila že jednoho dne vyhraje a kupovala si losy každý den stále dokola.

Pokud chcete zkusit svoje štěstí na stíracích losech, poradím vám že se dají hrát také po internetu. Dokonce na námi velmi dobře hodnocené internetové loterijní společnosti lottoland.com.

Přeji hodně úspěchu, při lovu vašeho štěstí!

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.