⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

U Luckybet to tento týden bude žít!

Tento týden je v casinu Luckybet opravdu živo. Koná se hned několik různých turnajů, do kterých se samozřejmě můžeš zapojit i ty. Čekají nás také bonusové akce a v neposlední řadě je tu opravdu pořádně veliký Golden jackpot, který čeká na svého majitele!

Akce u Luckybet

Luckybet casino se rozhodlo to tento týden pěkně rozjet a ty si tak můžeš užít hned několik turnajů o super ceny, bonusové akce a během své hry navíc usilovat o získání některého z jackpotů. Zlatý jackpot už je skoro na svém maximu, což znamená, že je na spadnutí. Proč tedy nezkusit své štěstí? Pokud ještě nemáš u Luskybet účet, můžeš se jednodue registrovat přes tlačítko níže a zapojit se do všech super akcí, které si Luckybet (nejen) na tento týden připravilo pro své hráče.

Turnaje

Luckybet turnaje

Během včerejšího a dnešního dne probíhá Turnaj o 10 000 free spinů. Otočky se rozdělí mezi hráče a vítěz získá super porci 400  free spinů.

Od čtvrtka 8. 6. do soboty 10. 6. bude probíhat Víkendový turnaj o 50 000 . Hlavní výhrou turnaje je krásných 10 000 Kč, které budou čekat na toho nejlepšího.

V neděli pak celý týden završíme jednodenním Turnajem o 1 300 otoček zdarma, kde bude na hráče, který se umístí na prvním místě čekat 255 free spinů.

Zúčastníš se některého z turnajů?

 

Luckybet akce

Bonusy

Včera proběhla akce Vlož 200 Kč a získej 400 Kč a pokud jsi ji nestihl, nezoufej. Zítra, tedy ve středu 7. 6. nás čeká další akce 100 %  ke vkladu 200 – 400 Kč. Jediné, co pro získání tohoto bonusu musíš udělat je vložit podle toho, kolik chceš získat (200 – 400 Kč) a následně protočit 10x hodnotu vkladu během 10 hodin.

Golden jackpot Luckybet golden jackpot

Když přijdeš na domovskou stránku Luckybetu, rovnou tě přivítají tři štítky na kterých vidíš aktuální hodnotu bronzového, stříbrného a zlatého jackpotu. Mezi částkami je velký rozdíl a přesto, že by jistě i bronzový jackpot, který má aktuálně hodnotu skoro tři a půl tisíce, uděl nám všem radost, získání zlatého jackpotu by byla asi pro každého absolutní bomba. Ten totiž za chvíli dosáhne 500 000 Kč! A to znamená, že prostě už bude muset nadejít jeho a čas a někomu prostě padne.
Co takhle kdybys to byl právě ty?

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.