Menu

Tvář Eurojackpotu v Praze! A poslední možnost vyhrát 10 Land Roverů

Šance vyhrát jeden z deseti Land Roverů již zítra u Eurojackpotu!

Šance vyhrát jeden z deseti Land Roverů již zítra u Eurojackpotu!

Pět týdnů, přesně tak dlouho již trvá doplňková hra od Eurojackpotu, ve které hrajeme dohromady o padesát Land Roverů, jen pro české hráče. Kromě poslední hry o nové auto pro deset z vás, vám také neseme jinou novinku.

Čtyřicet nových Land Roverů již má své majitele, posledních deset na nás čeká v zítřejším slosování, tak si to nenech uniknout. V našem článku ti neseme rekapitulaci pravidel, abys věděl, jak se zapojit do hry! A kromě toho máme i jednu zajímavost, kterou si dáme hned ze startu.

Tvář Eurojackpotu v Praze!

Na konci března, poslední úterý v tom měsíci, začala u Eurojackpotu platit nové pravidla, více tady, ta kromě slosování dvakrát týdně, navýšení odměny a přejmenování doplňkové hry, přinesla také soutěž o padesát nových Land Roverů Defender.

Novinky u loterie Eurojackpot oznamoval v každém druhém reklamním spotu šťastný miliardář Henri, tvář Eurojackpotu. Stejně tak radostně oznamoval i soutěž o padesát Land Roverů, a dokonce se na začátek soutěže přijel i osobně podívat do Prahy!

Vážil tak dlouhou cestu, ze svého ostrova v Karibiku, až do samotného srdce Evropy a České Republiky, do Prahy! Kromě krás Prahy se nezapomněl Henri podívat i do hlavního sídla společnosti Sazka, která zastupuje loterii Eurojackpot v Česku. Na jeho prohlídku Sazky se můžete podívat níže na videu. A aby toho nebylo málo, tak si tento pohledný miliardář dopřál také projížďku v jednom z výherních vozů, a cestu si prý užil do poslední vteřiny. Jedno z deseti luxusních SUV teď čeká i na tebe!

Jak můžeš Land Rover vyhrát?

Opakování je matka moudrosti, tak pojďme ještě jednou podívat na pravidla doplňkové hry. Stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plné sázenky, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun, na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky.

Sázenku můžeš podat také online, prostřednictvím svého účtu na webu Sazky, v případě online sázení, najdeš u svého tiketu osmimístný kód, v případě fyzických sázenek je to potom kód osmnáctimístný, který se bude losovat spolu s čísly. Deset výherních kódů najdeš poté na webu Sazky, pokud se jeden z nich bude shodovat s tím tvým, pak gratulujeme, stáváš novým majitelem Land Roveru Defender.

 

To nejlepší na konec – V případě, že vylosují tvá šťastná čísla, i tvůj kód, můžeš vyhrát obojí. Jak hlavní výhru, tak Land Rover Defender. Kdybys se svými šťastnými čísly potřeboval pomoct, neváhej se obrátit na náš generátor náhodných čísel!

Tvá šance se stát miliardářem, a vyhrát luxusní SUV na tebe čeká tady:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.