🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Eurojackpot mění pravidla hry, každé úterý na nás čeká deset Land Roverů

Padesát Land Roverů od Eurojackpotu.

Padesát Land Roverů od Eurojackpotu.

Hra o padesát Land Roverů, jen pro české hráče, navýšení odměny, přidané slosování v týdnu – dvojitá šance na výhru,… Sen? Určitě ne! Jen spousta novinek u Eurojackpotu.

Není to až tak dlouhá chvíle, která uplynula od doby, kdy jsme si zde představili Jarní prémii od Sportky, a už jsme tady zase. Tentokrát s doplňkovou hrou od Eurojackpotu, tu všichni známe jako Český pátek. To už neplatí, leda že by se Český pátek hrál i v úterý. Jakože cože? Proč v úterý? Chápu, chápu – neseme spoustu novinek, tak pojďme na ně.

Co je u Eurojackpotu nového?

V posledních dnech nás v každém druhém reklamním spotu v televizi vítal šťastný milionář Henri, tvář Eurojackpotu, který oznamoval velké novinky, které sliboval, že začnou úterým 29. 3. 2022. Dnešním dnem. Mezi jednu z nejzásadnějších věcí patří určitě dvě slosování v jednom týdnu – až do teď se Eurojackpot losoval každý pátek, pro pár pátků v roce pak platila doplňková hra Český pátek. Dnešním dnem počínaje ovšem začíná druhé slosování v týdnu, a to každé úterý.

Při slosování každý úterní a páteční večer ovšem platí, že doplňková hra se již nemůže jmenovat Český pátek. Hrát pak Český pátek v úterý by postrádalo logiku, takže nás tato doplňková hra čeká v novém kabátku, jako Prémie Eurojackpotu.

Co tě čeká v úterním slosování?

Pravidelné úterní losování se nebude v ničem lišit od těch, co známe z pátečních večerů. Nicméně na oslavu nových pravidel si Eurojackpot nachystal svou doplňkovou hru na každé úterý, včetně toho dnešního, na následujících 5 týdnů. Hraje se každý týden o stejnou výhru.

Co můžeš vyhrát v Prémii Eurojackpotu?

Následujících pět úterních večerů teď tak hrajeme o deset Land Roverů Defender, v hodnotě 2,2 milionů korun. V případě, že vyhraješ, a po autě netoužíš, můžeš se rozhodnout, že si vybereš finanční ekvivalent výhry, v takovém případě ti bude pouze odečtena daň, vzhledem k tomu, že jde o výhru nad milion.

Nicméně, i přesto, že je Eurojackpotu hra, jejíž slosování probíhá ve více zemích, tak hra o padesát Land Roverů je určena pouze pro české sázející, čímž se tvoje šance na nové auto mnohonásobně znásobuje!

Aktuální jackpot
2 374 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak můžeš vyhrát?

Pravidla doplňkové hry se neliší od pravidel, jaké znáš z Českého pátku. Změnil se pouze název hry, to znamená, že stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plné sázenky, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun, na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky.

Sázenku můžeš podat také online, prostřednictvím svého účtu na webu Sazky, v případě online sázení, najdeš u svého tiketu osmimístný kód, v případě fyzických sázenek je to potom kód osmnáctimístný, který se bude losovat spolu s čísly. Výherní kód najdeš poté na webu Sazky, pokud se shoduje s tím tvým – gratulujeme! Jsi novým majitelem Land Roveru.

To nejlepší na konec – V případě, že vylosují tvá šťastná čísla, i tvůj kód, můžeš vyhrát obojí. Jak hlavní výhru, tak Land Rover. Kdybys se svými šťastnými čísly potřeboval pomoct, neváhej se obrátit na náš generátor náhodných čísel.

Tak držíme palce, ať to tam dnes padne. A když ne, nezoufej, za týden to můžeš zkusit znovu.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.