Menu

U Eurojackpotu stále čeká třicet Land Roverů, dnes máš šanci jeden vyhrát

Vyhraj jeden z deseti Land Roverů již dnes večer.

Vyhraj jeden z deseti Land Roverů již dnes večer.

Velikonoce za rohem, všichni vyhlížíme prodloužený víkend a máme pocit, že už nás snad nemůže nic potěšit víc. Přeci jen 4 dny volna, plné dobrot, rodiny a nádherného počasí, to zní jako skvělý čas. Ale nenašlo by se přeci jen něco, co by nás mohlo udělat šťastnější? Co takhle nové auto?

Nové auto, takový roztomilý Land Rover Defender, to by se hodilo, ne? Že by nám ho někdo jen tak zaparkoval před dům a podal nám klíčky. Člověk by si hned vymyslel nějaký krásný výlet na víkend.  To je sen, opravdu… Ale jen u snění to nemusí zůstat.

Společnost Sazka má pod sebou loterii Eurojackpot, ta změnila své pravidla (článek najdeš tady), a spolu s tím si pro nás připravila hru o 50 Land Roverů pro 50 českých hráčů – deset nablýskaných aut každé úterý, pět úterý v řadě. Dnes je třetí úterý, a proto máš šanci dnes jeden z nich vyhrát, pojďme se spolu podívat na to, co pro to musíš udělat.

Jak můžeš vyhrát nové auto?

Název hry se změnil, ale pravidla zůstávají stále stejná, to znamená, že stále, to jediné, co pro výhru musíš udělat, je podání plné sázenky, včetně Extra 6, v celkové ceně 400 korun. A to na kterémkoli prodejním místě s terminálem Sazky, nebo online na jejich webu.

Po správném vsazení najdeš na svém tiketu osmimístný kód, pokud sázíš online, v případě fyzických sázenek to je potom kód osmnáctimístný. Tento kód se bude losovat spolu s čísly, hned po ukončení losování se podívej na web Sazky, tam najdeš vítězný kód, a pokud se bude shodovat s tím tvým, tak ze srdce gratuluji! Máš nové auto.

Kdy můžeš Prémii od Eurojackpotu hrát?

To je na tom všem nejlepší – už dnes! Prémie Eurojackpotu o 50 Land Roverů odstartovala dva týdny zpět, v úterý 29. 3., a hrajeme pět týdnů po sobě.

Takže kdyby náhodou jsi dnes nového Land Rovera nezískal, nezoufej si, ještě nás čekají dvě úterý, která budou mít stejnou doplňkovou hru. Kdyby to tedy dnes nevyšlo, můžeš to zkusit znovu za týden, v úterý 19. 4., nebo za dva týdny 26. 4. 2022.

Slosování začíná ve 20:00 a kromě Defenderů se samozřejmě hraje i o hlavní jackpot, ten momentálně činí 465 milionů korun. A třešnička na konec – jako vždy, i dnes můžeš vyhrát obojí, pokud budeš mít šťastnou ruku na čísla, pak můžeš vyhrát obojí, jak nové auto, tak pěkný balík peněz.

O ten balík peněz se pak můžeš snažit i v pátek, to je další slosování této hry.

Tak nezapomeň, dneska v osm, zatím se měj!

Sázenku, vylosovaná čísla, i aktuální jackpot najdeš zde:

Aktuální jackpot
634 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.