Menu

Tropické Lucky boxy ti přinesou odměny každý den a turnaj o 100 000 Kč

Letní Lucky boxy jsou v plném proudu! Využíváš všechny bonusy na maximum? Pokud zatím nevíš o co jde, tak se na to s námi pojď podívat v tomto článku. U Luckybet na tebe v rámci této akce čekají nejen bonusy, ale taky zajímavé turnaje s velkými výhrami.

Tropické lucky boxy

Získej bonus každý den!

Pokud hraješ v online casinu Luckybet, tak jejich Lucky boxy už nejspíš znáš. Tentokrát se jedná o letní sérii, která ti tak jako obvykle, přinese každý den nějakou bonusovou nabídku. Stačí každý den vstoupit do kalendáře, kde se Lucky boxy nachází a otevřít si aktuální den v měsíci. pak už na tebe vyskočí aktuální bonusová nabídka, kterou můžeš (ale samozřejmě i nemusíš) využít.

A co je v dnešním Lucky boxu?

Možná tě hned napadla otázka, co za bonus se ukrývá v dnešním Lucky boxu? Pokud chceš jít hned teď tuto akci ozkoušet na vlastní kůži, můžeš se těšit na 50 volných zatočení na hru Diamondz. Abys je získal, budeš muset protočit 2000 Kč.

Tropický turnaj o 100 000 Kč

Jak už víš ze začátku článku, mimo každodenní bonusové nabídky akce zahrnuje také turnaje. Neváhej se jich zúčastnit a urvat tak pro sebe část výhry!

Právě teď probíhá v online casinu Luckybet sedmidenní Tropický turnaj o 100 000 Kč. Pro získání nejvyšší výhry navíc nemusíš být na prvním místě. Jak má Luckybet casino v oblibě, i tento turnaj připravili s cenami rozházenými hned na 45 prvních příčkách. A dostat se mezi prvních 45 už není nic nereálného, co myslíš? Hned 5 lidí si z turnaje odnese krásných 10 000 Kč a mnoho dalších se může těšit na odměny v podobě 5000, 2000 a 700 Kč.

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.