Menu

Synot turnaj u LuckyBet Casina

LuckyBet turnaj

LuckyBet turnaj

Pokud miluješ turnaje, pak bys rozhodně neměl chybět v rámci Synot VIP Turnaje, který si pro tebe připravilo LuckyBet Casino. Z tohoto turnaje se ti doslova zamotá hlava! Podívej se na všechny důležité informace, které potřebuješ vědět!

Důležitá je registrace

Aby ses mohl do Synot VIP Turnaje přihlásit, musíš se u LuckyBet casina nejdříve zaregistrovat. Proces je to velmi krátký a zvládne jej každý! Navíc si můžeš vybrat jeden z LuckyBet bonusů. V případě, že už zaregistrovaný jsi, můžeš se do turnaje rovnou přihlásit!

Pravidla turnaje

Turnaj začíná 15. 12., přesně minutu po půlnoci. Konec je pak naplánován na tentýž den, přesně minutu před půlnocí! Máš tak pouhých 24 hodin na to, aby ses do turnaje přihlásit a zabojoval o celkový prize pool v hodnotě 50 000 Kč!

Hlavním kritériem v žebříčku je nejvyšší vážená výhra. Tedy kolik si dokázal na některém ze Synot automatů vyhrát vzhledem k původní sázce. Aby ses do žebříčku kvalifikoval, musíš provést alespoň 10 otoček, a to za minimální sázku 100 Kč! Pokud tyto podmínky splníš, můžeš se ucházet o hlavní výhru.

Hrát můžeš na těchto Synot automatech: 6 Fruits, 6 Fruits Deluxe, 88 Pearls, Aladdin and the Golden Palace, Amazons Wonders, Blazing Ice, Book Of Secrets, Book Of Secrets 6, Buffalo Hunt, Diamondz, Dicey Fruits, Dolphins’s Wild Ride, Double Hot, Dragons of Fortune, FireBird Double 27, Flip The Chip, Fruity Gold, Fruity Gold 81, Gem o Rama, Harlequin Dice, Hell Mania, Hunters Spirit, Joker 40, Joker 50 Deluxe, Mirror Shield, Monlight Fortune, Reel Sheriff, Respin Joker, The Wild Job, Vampire Bride

Vyzkoušej své štěstí

V TIPu vidíš, na kterých výherních automatem turnaj probíhá. Vyber si jeden z nich, nebo klidně protoč válce všech, které jsou zahrnuty. Podívej se například, jak vypadá online výherní automat 88 Pearls, na kterém můžeš také hrát:

Seznam výher

Turnaj hráče odměňuje trošku bláznivě. Podívej se, kolik peněz dostaneš na jednotlivých umístění v žebříčku.

  • 40 000 Kč získá vítěz
  • 1 500 Kč získá hráč na 2., 4., 6., 8. místě
  • 1 300 Kč získá hráč na 10. místě
  • 1 000 Kč získá hráč na 12. a 14. místě
  • 100 Kč získají všechna ostatní umístění

Vyber si svůj LuckyBet bonus!

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.