Menu

Stírací losy: Kudy tady vede cesta k výhře?

Jsou barevné, krásné, zábavné a často i cenné. Řeč je o stíracích losech. Jsou pošťačky všude stejné? Také vás jako malé dítko paní pošťačka sváděla, abyste si vybrali stírací „losíček“ a vaše maminka ho musela zaplatit? A pak další, protože jste tam bohužel nenašli tři čtyřlístky? Že jste nikdy nevyhráli víc jak 20 Kč? Nebo že jste vyhráli třeba i 60 Kč, ale pak jste nakonec prodělali i hodnotu stíracího losu? Věděli jste ale, že se i ve stíracích losech dají vyhrát docela slušné částky?

Kupujte pouze výherní stírací losy

Stejně tak jako Sportka, i výhry ukryté ve stíracích losech, ať už od Sazky nebo Fortuny, podléhají jednomu jedinému pravidlu, a to se jmenuje Štěstí. Věděli jste však, že i u stíracích losů můžete zvýšit své šance na výhru?

Čtěte ty malilinkaté návody a podmínky

Možná jste si jich pro jejich drobnost ani nevšimli, ale nacházejí se na zadní straně každého stíracího losu, podobná malá písmenka jsou i na každých podmínkách u půjček, ať už kupujete novou HD televizi nebo nejnovější smartphone. Totéž platí u stíracích losů. Právě tato malá písmenka vám prozradí, jaké šance na výhru máte. Takže? Má cenu to číst! Že to už pro svůj špatný zrak nepřečtete? Kupte si kapesní lupu, bude se vám hodit nejen na stírací losy.

Promyšlené nakupování

Počet stíracích losů je ohromující a ten, kdo se v nich nevyzná, ten se v nich zaručeně ztratí. Tolik rozdílných, ale i podobných designů, cen, výher a značek. To by bylo, aby tam něco nebylo! U stíracích losů však platí, že kvalita je víc než kvantita.

Nakupujte stírací losy hromadně

Ukázka stíracího losu Horoskop od Sazky Je to jedna z taktik. Nutno poznamenat, že jedna z těch úspěšných. Ostatně, tuto zvolil i rumunský ekonom Stefan Mandel, o jehož příběhu se můžete dočíst v tomto článku. O hromadném nakupování stíracích losů můžeme hovořit, když hráči zakoupí najednou 4 – 5 stíracích losů z jedné hry namísto toho, aby si v intervalu několika dnů koupili pouze jeden stírací los z jedné hry. Když koupí takto losy najednou, zvyšují se šance na výhru. Výrobce stíracích losů umisťuje zpravidla do nich výhry rovnoměrně, takže když koupíte losy hromadně, šance na výhru jsou přirozeně vyšší, než když koupíte po jednom stíracím losu jednou za čas.

Buďte zvídaví

Je to stejné, jako když chodí zkušení hráči okolo hracích automatů a čekají, dokud není nezkušený hráč, po snaze dostat jackpot, vycinkaný ze všech peněz. Čím déle jackpot nepadne, tím blíže totiž k němu jste. Co to znamená u stíracích losů? Buďte v obraze a klidně se zeptejte prodejce stíracích losů, jestli nedávno náhodou neprodal nějaký výherní tiket. Možná je to trapné, ale na druhou stranu vás to přibližuje k výhře, a to už tak zahanbující není, viďte?

Schovávejte si staré stírací losy

Proč? Kvůli nostalgii? Ale kdepak. Existuje pro to dobrý důvod. Kolikrát jste zapomněli klíče doma nebo zapomněli zamknout dveře? Je to jednoduché dělat chyby. Jsme lidi a chybování je prý lidské, ale někdy ne odpustitelné. Zvláště co se výher týče. Teď si přeneste tytéž každodenní chyby do sázek. Co když si budete myslet, že jste nevyhráli? Co když jste se akorát špatně podívali? Nebo se někde vyskytla zkrátka chyba a vy si teď myslíte, že váš tiket je jako jeden z mnoha – nevýherní? Může se to stát. Stejně tak jako když si jste 100 % jistí, že jste si tu vstupenku do divadla dávali do náprsní kapsičky a teď se s vámi doma ani dvířka od kredence nebaví. Takže? Nechte si stírací los na přepážce vždy zkontrolovat.

Vyberte si hru a hrejte ji

Stírací los Okamžitý milionář od společnosti Lottoland To dává smysl. Hrajte ji nejen když vyhráváte, ale i když prohráváte. Jednou vyhrajete, jednou prohrajete. Možná v globálu budete stále na nule, takže tím nic moc neztratíte, ale také můžete postupem času svou strategii vypilovat. Prostudujte si různé druhy stíracích losů. Jistě vás bude lákat hodně muziky za málo peněz (levné losy), ale mějte na paměti, že tyto losy jsou levné záměrně – lidé je často a ve větších množství kupují. Proč? Právě protože jsou levné.

Možná se na vás štěstí směje, ale vy se mračíte

Možná budete mít pocit beznaděje a budete si myslet, že stírací losy nefungují. Nebojte se, fungují a příběhů o šťastných stíracích losech je obrovské množství. Tuhle jsem nedávno četl na jednom českém fóru příběh, asi tak 5 let starý, o listonošce, která měla poslední stírací los a který prodala jedné staré paní, když jí nesla důchod. Babička chtěla paní pošťačku potěšit a zabavit ji toho posledního losu. Ta babička skutečně vyhrála. Ne 200 Kč, ani 1 000 Kč nebo 10 000 Kč, ale rovnou 500 000 Kč. Paní musela být nadšená a jistě nakonec výhru použila pro potěšení svých nejbližších, protože sdílené štěstí je dvojnásobným štěstím. Nebo výhru použila zkrátka ke svému přilepšení, určitě si to zasloužila. My už máme dost příběhů o okradených důchodcích. Toto je krásný příběh, souhlasíte?

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.