🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Veselá zvířátka

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Maxi Veselá zvířátka 2 od Tipsportu. Zvířátka nosí štěstí a výhry. Třeba vám ten váš oblíbený přinese hlavní výhru milion korun. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Maxi Veselá zvířátka 2 OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Na tvém stíracím losu najdeš jedno speciální místo s Výherním symbolem a šest dalších míst s Tvými symboly. Když se některý z Tvých symbolů shoduje s Výherním symbolem, vyhráváš částku, která je napsaná právě pod tímto shodujícím se symbolem.

Máš možnost vyhrát vícenásobně na jednom losu, a to až do šesti různých výher, pokud se více Tvých symbolů shoduje s Výherním symbolem.

Je to jednoduché: škrábeš, porovnáváš symboly a zjišťuješ, jestli jsi vyhrál. Každá shoda znamená výhru!

Výplata výher OFFLINE

Tvou výhru si můžeš vybrat na různých místech. Zaleží na tom, jaký finanční obnos jsi vyhrál. Na webu Loterie korunky zvol kategorii své výhry nebo zavolej na +420 311 633 179 pro obdržení výhry nad 250 000 Kč.

výplata výher loterie korunka

 

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Veselá zvířátka

Naše hodnocení losu Veselá zvířátka

Los „Veselá zvířátka“ představuje výhodnou volbu s atraktivním zvířecím designem a nadprůměrnými výherními poměry. Jeho jednoduché a intuitivní pravidla z něj činí přístupnou volbu pro široké publikum.

Celkové hodnocení losu

 • 75%
  Hodnocení redakce
  Anežka
  Anežka
  Autor hodnocení za redakci
 • 100%
  Hodnocení 1 hráčů
  Ohodnoť tento los i ty
  100%
Jak hodnotíme losy?

Stírací losy hodnotíme na základě více kritérií. Vždy projdeme kompletní podmínky losu, zkusíme si los zahrát, podíváme se na oblíbenost mezi hráči a mnoho dalších kritérií.

Design a téma
80 %
Procenta z jistiny určená na výhry
54 %
Hlavní cena, počet výher a šance na výhru
60 %
Hratelnost
90 %

O provozovateli losu

Korunka je loterijní společnost provozovaná Tipsportem, největší sázkovou kanceláří a online casinem na českém trhu. Korunka své loterijní hry nabízí už od roku 1997. Za tu dobu se přitom dokázala vyprofilovat v jednu z nejoblíbenějších loterijních společností v ČR. Její specialitou jsou levné loterie, díky nimž si za pár korun můžeš přijít k život měnící výhře. V nabídce Korunky si však vybere úplně každý!

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autoři obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech