🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Stírací los Dárkomat od Play Games

Ohodnoť tento los i ty
100%

Stírací los Dárkomat od společnosti Play Games. Tenhle los má největší šance na výhru na trhu a hlavní výhru 5 milionů. A kdyby to náhodou nevyšlo, pořád je tu bonusová hra. Více

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak hrát stírací los Dárkomat OFFLINE

 • Kup si los na jakémkoliv prodejním místě
 • Setři všechny stírací pole

Los obsahuje 2 samostatná herní pole, která jsou zakrytá neprůhlednou stírací vrstvou. První herní pole se nazývá “Výherní čísla” a druhé “Vaše čísla”. Po setření stírací vrstvy se v horním poli objeví 6 výherních čísel a v dolním poli se objeví 25 herních čísel. Pod herními čísly jsou uvedeny částky nebo symbol knihy.Pokud se kterékoliv číslo z pole “Vaše čísla” shoduje s některým výherním číslem, vyhráváte částku uvedenou pod tímto číslem nebo věcnou výhru – Encyklopedii zvířat, pokud pod číslem, které se shoduje s výherním naleznete symbol knihy.

Bonusová hra:

Pokud nezískáte po setření polí okamžitou výhru, můžete hrát o hru losovanou. K účasti na “Bonusové hře” musíte svůj los zaregistrovat na www.vyhernilosy.cz. Po registraci se účastníte slosování o výhru 1000 korun ve vybraném termínu nadchazejícím po registraci.

Nejčastěji kladené dotazy ke stíracímu losu Dárkomat

O provozovateli losu

Další losy od provozovatele

Podobné doporučené losy

Autor obsahu

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Renata D.

  Dobrý den, kde si mohu vyzvednout výhru z losu diamantová 7. Bohužel, mi ji v trafice nechtěli vzít prý berou jen losy sázky? Nerozumím tomu. Děkuji Vám za informaci.

 • Simona

  Dobrý den, co s losem, ve kterém po šetření „mých“ čísel (ne horních výherních) jsou dvě čísla stejná? Děkuji za odpověď

  • Martin

   Ahoj Simono,

   pokud není v herním plánu uvedeno jinak, neznamená to pravděpodobně nic. Jedná se ale relativně o raritu, pošli nám fotku losu na [email protected], rádi se na to podíváme.

   Díky a hodně štěstí 🍀

Články o stíracích losech