🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Student nechtěl na brigádu, tak si vsadil

Chodili jste ve studentských letech poctivě na brigády nebo jste si spíše užívali mladého a svobodného života? Jistý Američan spíše praktikoval to druhé. A teď si může užívat ještě víc.

Student si vsadil a vyhrál 1 milion dolarů!

Loterie namísto brigády?

Dvacetiletý Kristopher Chrysanthopoulos pocházející z Oceanportu studoval a k tomu, aby si našel brigádu, se zrovna neměl. Jeho otci se to pochopitelně moc nelíbilo. Svého syna nabádal, ať pracovat začne. Mladík výtky svého otce vyřešil svérázně, místo shánění letní brigády si totiž koupil los.

Vyplatilo se a pracovat teď nějakou dobu určitě nemusí. Vyhrál totiž 1 milion dolarů, tedy v přepočtu 23,5 milionu korun. Podařilo se mu uhodnout všech pět čísel v loterii Mega Millions. Tiket si zkontroloval díky mobilní aplikaci v okamžiku, kdy seděl se svým otcem v autě.

Mířili na oběd a Kristopherův tatínek se při něm chystal vést rodičovský monolog, při němž chtěl nezvedenému potomkovi mluvit do duše. To se Kristopherovi pochopitelně moc nelíbilo.

Aby otce nemusel poslouchat, řekl si, že je právě teď nejvhodnější moment k tomu, aby si zkontroloval sázenku. Doufal, že to přinese ovoce a svého otce tak trochu umlčí. Drzý plán vyšel do puntíku. Když se otec dozvěděl o tom, že syn vyhrál v loterii, ze šoku málem naboural.

Kristopher Chrysanthopoulos výherce loterie
Výherce Kristopher Chrysanthopoulos

Život po výhře

Ze zamýšleného oběda už poté pochopitelně nic nebylo, namísto toho si vyrazili na nejbližší pobočku nechat potvrdit ohromující výhru. Pro výhru si vyrazil hned následující den. Původně si Kristopher přitom tiket koupit zase tak úplně nechtěl.

Preferuje totiž stírací losy, jak se svěřil. Přesvědčil ho nicméně zajímavý jackpot ve výši 414 milionů dolarů. A změnit zažité zvyky se mu rozhodně nanejvýš vyplatilo, přestože netrefil rovnou onu astronomickou výhru.

Za výhru pořídí mladík rodinnou dovolenou a jinak si prý zbytek částky plánuje ušetřit. Jestli stále ještě otec trvá na tom, aby si mladý muž také našel brigádu, s tím už se Kristopher při přebírání šeku nesvěřil.

Zdroje:

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.