🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Soutěž o dárky od PlayGames se ScratchingCardsCZ!

Jaroslava, vlastníka youtube kanálu ScratchingCardsCZ určitě většina z vás již zná. Pokud ne, tak si přečtěte rozhovor na našem webu s tímto českým „králem“ stíracích losů. Včera vydal video, ve kterém pořádá novou soutěž o skvělé ceny a zúčastnit se může opravdu každý!

O co se hraje?

První tři výherci získají ručně vyrobené plyšáky v podobě dráčka, který je ze stíracího losu „veselý dráček“ od společnosti PlayGames. Čtvrtý výherce získá Encyklopedii zvířat v hodnotě 350 Kč a pro pátého výherce je připraven náramek ScratchingCardsCZ s podpisem od Jaroslava.

Jak se zúčastnit soutěže?

Zúčastnit se může opravdu každý, navíc nemusíte splňovat těžké soutěžní úkoly. Pro účast v soutěži vám bude stačit pár vteřin. V první řadě musíte dát like na facebook stránce: https://www.facebook.com/vyhernilosy/

Dále najdete na této stránce komentář o soutěži ScratchingCardsCZ, kam vložíte svůj tip (Kolik Jaroslav vyhraje v dalším díle, kde bude stírat losy v hodnotě 700 Kč – 10x Veselý dráček, 5x Poklad a 5x Zlatá truhla)

Stírací losy Play Games

Play Games logo Stírací losy od společnosti Play Games nejsou bohužel zatím moc známé v České republice. Určitě je to dáno tím, že se jedná o poměrně mladou a teprve se rozrůstající loterijní společnost. Osobně si myslím, že dlouho nepotrvá a tyto losy budou velice známe a oblíbené, jelikož společnost nabízí svým hráčům nejvyšší šance na výhru o proti konkurenci. Dále nabízí jednu z nejvyšších výher s losem Zlatý Koráb, který zároveň nabízí až 9 her v jednom a možnost vyhrát i věcné ceny jako například automobil.

Osobně vám slíbím, že se můžete těšit na samostatnou kategorii a rozbory stíracích losů od Play Games, během prosince tohoto roku.

Zkusíte si taky některý z losů od Play Games?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
  • Martin Čermák

    Já už jsem si jednou kupoval Piráta a vyhrál jsem něco kolem 200 Kč, už si o moc nepomatuji… Budeš někdy psát článek i na Vánoční los, Ondřeji?