Zvyšte svoji šanci na výhru pomocí skupinového sázení a radujte se z jackpotu společně se svými přáteli. Není nic jednoduššího, každé losování budete hrát se 30 až 1000 sloupci za výrazně nižší cenu!

Obsah Skupinových sázek

Co je to skupinové sázení loterií?

Při skupinovém sázení loterií si větší počet hráčů nakoupí společně loterijní tikety. Každý hráč ze skupinové sázky vlastní část společných tiketů a v případě výhry obdrží její poměrnou část. Za skupinu se mohou považovat přátelé, rodina, příbuzní, spolupracovníci nebo sázkaři na internetu, kteří si společně nakoupí tikety, aby zvýšili svoji šanci na výhru.

Proč je skupinové sázení loterií výhodnější?

Skupinové sázky - zvyšte svoji šanci na výhruZa výrazně nižší náklady si pořídíte ohromné množství tiketů, které samozřejmě sdílíte s ostatními účastníky vaší skupiny. Při koupi jediného sloupce, sázíte šanci pouze na jednu vsazenou kombinaci čísel, případně si budete muset koupit stovky sloupců za velké množství peněz. Pokud vsadíte skupinovou sázku, získáte také stovky sloupců a navíc ušetříte. Pokud vám není stále něco jasného, můžete se podívat na názorný příklad.

Jak to funguje?

Toto krátké námi přeložené video vám ukáže, jak to vlastně celé funguje. Nezapomeňte si zapnout české titulky v pravém spodním rohu.

Ukázkový příklad skupinové sázky

Představme si, že v americké loterii Mega Millions je aktuální jackpot 100 miliónů Kč a my vsadili na skupinovou sázku, která se skládá z 200 podílů (sloupců).

Zakoupili jsme si 20 sloupců (podílů), náš podíle tedy činí 10% – (200/100)*20.

Na jednom z našich tiketů byla shoda všech čísel a my vyhráli jackpot, jelikož vlastníme 10% podílu z výhry získáme 10 miliónů Kč – (100,000,000/100)*10

Pokud bychom si koupili pouze 20 tiketů bez skupinové sázky, naše šance by byla o 80% menší, což je opravdu velký rozdíl. No povězte sami!

Kde hrát skupinové sázky?

Skupinové sázení je opravdu jednoduché, stačí se dohodnout s partou přátel, kolegů nebo s rodinou. Dohromady složíte část peněz, za které následně nakoupíte loterijní tikety a v případě výhry se spravedlivě rozdělíte.

Aktuálně je možné hrát skupinové sázky například u Sazky:

 

Pokud chcete hrát skupinové sázky po internetu a nemáte s kým. Můžete se zúčastnit skupinových loterií u námi vyzkoušené a ohodnocené internetové loterijní společnosti theLotter, která nakupuje losy po celém světě a následně vám je skenuje na váš herní profil. Není se čeho bát, společnost za sebou má ohromné množství zkušeností a milióny spokojených zákazníků!

V dnešní době je skupinové sázení velmi oblíbené po celém světě, zejména v USA a Velké Británii. Dokonce 20% vyhraných jackpotů tvoří skupinové sázky.

U společnosti theLotter se dá hrát opravdu velké množství loterií skupinově, podle informací, které nám společnost poskytla jsou skupinově nejvíce hrané loterie Powerball, Eurojackpot, Mega Millions, UK National lottery, EuroMillions, NY Lotto, SuperEnaLotto a El Gordo.

Pokud jste sledovali seriál Přátelé určitě si pamatujete na díl „Loterie“, kdy Joey jel do Západní Virginie, aby si koupil tikety do loterie Powerball. Nakonec se všichni spojili a za shromážděné peníze nakoupili tikety společně a řekli si, že v případě výhry dostane každý svůj podíl. Tento díl najedete zde: http://pratele.nikee.net/index.php?video=213

Podobným způsobem můžete hrát i České loterie od společnosti Sazka a. s., kdy se dohodnete se svými přáteli a zahrajete si společně Sportku nebo Euromiliony.

Skupinová sázka Uk national lottery
Skupinová výhra v loterii UK National Lottery
Powerball skupinová výhra
Skupinová výhra v loterii Powerball

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.