Menu

Získejte extra odměny na Zlatém kole od Sazky

Sazka si pro své plně registrované sázející připravila nový věrnostní bonus ve formě hry Zlaté kolo. Díky své aktivitě na jejich webu, či v aplikaci Sazka, si můžeš vytočit nejrůznější výhry a bonusy, včetně hlavní výhry 100 000 Kč. Pro účast ve hře stačí být pouze aktivní na Sazka portálu.

Sazka zlaté kolo banner

Co je Sazka Zlaté kolo? Sazka zlaté kolo

Zlaté kolo je věrnostní bonusová hra pro plně registrované zákazníky, kteří jsou pravidelně aktivní na webu Sazky nebo v mobilní aplikaci Sazka. Za svoji aktivitu získáváš Zlaťáky, díky kterým můžeš zatočit Zlatým kolem a hrát tak o nejrůznější druhy bonusů a výher. Na každé zatočení potřebuješ nasbírat 10 Zlaťáků.

Jak Sazka Zlaté kolo funguje?

Je to velice jednoduché. Musíš být plně registrovaný na webu Sazky a pak už stačí jen aby jsi dělal to, co obvykle – přihlásil se, byl aktivní, vložil hotovost a sázel do loterií. Za každou z těchto činností získáváš Zlaťáky a to až do chvíle, kdy nastřádáš 10 Zlaťáků a můžeš si zatočit Zlatým kolem. Po té co zatočíš a vyčerpáš tak svých deset Zlaťáku, začíná se ti plnit tvůj Progress bar opět nanovo.

Co je Progress bar?

Progress bar je desetibodová škála, která ti ukazuje tvůj počet Zlaťáků. Díky ní tak budeš vědět, kolik Zlaťáků ti ještě zbývá do dalšího zatočení Zlatým kolem a budeš mít ve svém účtu neustále přehled o tom, jak na tom s množstvím svých Zlaťáků právě jsi.

Jak získám možnost si Zlaté kolo zahrát?

Možnost zatočit si Zlatým kolem má každý aktivní a plně registrovaný uživatel Sazka webu či aplikace. Pokud sázíš do loterie, máš zatočení Zlatým kolem jisté. Jediné co potřebuješ je nasbírat postupně 10 Zlaťáků. K tomu aby jsi je získal ti stačí se pravidelně přihlašovat do svého Sazka účtu, vkládat peníze (pro získání Zlaťáků alespoň 300 Kč) a sázet do loterií. Zlaťáky se ti budou postupně samy načítat a ve chvíli, kdy jich budeš mít 10,  získáš nárok na zatočení Zlatým kolem.

Aktuální jackpot
13 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Registrace u Sazky

Jak už jsi se v tomto článku dočetl, aby jsi mohl získat bonusy, které ti sazka svojí hrou Zlaté kolo nabízí, budeš muset nejdříve provést a dokončit registraci.  Pokud si chceš projít podrobný návod na registraci u Sazky, přečti si v naší recenzi jak se registrovat u Sazky.

Pokud tedy účet u Sazky ještě nemáš, čeká tě:

 

 • Registrace

  Nejprve na stránkách Sazky vyplň registrační formulář, který nalezneš pod tlačítkem Vytvořit účet vpravo nahoře, nebo přes jakýkoli ze Sazka registračních bonusů.

 • Ověření účtu

  Po vyplnění registračního formuláře ti přijde na mail ověřovací odkaz na potvrzení e-mailové adresy. Ve chvíli kdy se skrze tento odkaz proklikneš zpátky na web Sazky, budeš mít tzv. dočasné konto. Toto konto ti ovšem ke hře Zlaté kolo ani k získání registračního bonusu nestačí. V sekci Můj účet teď budeš muset provést ověření osobních údajů a platební metody. Také tě čeká nastavení herních limitů, díky kterým si nastavíš bezpečné podmínky hry a své útraty na portálu Sazky.

 • Vklad hotovosti

  Po ověření získáš již trvalé konto, se kterým máš nárok na veškeré výhody, které Sazka registrovaným zákazníkům nabízí a to včetně Zlatého kola. To  Sazka sama přiřazuje plně registrovaným sázejícím na základě předem definovaných kritérií.

Podmínky pro Sazka Zlaté kolo

Jelikož je tato hra věrnostním bonusem pro online sázející zákazníky na portálu Sazky, odvíjí se od toho také podmínky pro jeho čerpání. Podmínkou pro zařazení do hry je pouze plnohodnotný účet, což znamená dokončenou registraci včetně všech ověření. Ve chvíli kdy jej máš už můžeš začít sbírat zlaťáky tím, že budeš aktivně sázet do loterií.

Co jsou Zlaťáky?

Zlaťáky jsou bonusové body, které potřebuješ sbírat aby jsi mohl točit Zlatým kolem. Každému hráči, který je u sazky plně registrovaný a svůj účet aktivně používá na sázení do loterie, se automaticky tyto body načítají. Ve chvíli kdy budeš mít 10 Zlaťáků, máš nárok si zatočit Zlatým kolem, které ti může přinést nejrůznější výhry a bonusy.

Jak získám Zlaťáky?

Pro získání Zlaťáků nemusíš dělat nic navíc. Stačí portál využívat pro sázení do loterií a Zlaťáky se ti budou načítat samy automaticky.

 • 1 x za týden máš možnost získat 1 zlaťák už jen za to, že se přihlásíš.
 • 1 x za týden můžeš získat 2 zlaťáky za vklad, který musí být alespoň v hodnotě 300 Kč (pokud vložíš vyšší částku, nezískáš tím nárok na více Zlaťáků)
 • Další Zlaťáky získáváš za vsazené loterie. V tomto případě platí, že se hodnoty těchto sázek sčítají, takže např. 1 Zlaťák lze získat po 2 samostatných sázkách v souhrnné hodnotě 1 Zlaťáku. Více podrobností ke sbírání Zlaťáků se dozvíte na www.sazka.cz/zlate-kolo/odmeny.

Výhry ve Zlatém kole od Sazky

Sazka Zlaté kolo nabízí mnoho velice zajímavých výher. Hlavní výhrou, kterou zatočením na kole můžeš získat je 100 000 Kč. Dále je zde ale také mnoho bonusů, které můžeš následně využívat ve svém Sazka účtu. Mezi výhrami jsou nejrůznější částky, přispívající na další hry, sázky do loterií, nebo třeba i zlaťáky na další zatočení.

 • Bonusy za vklad (bonusové peníze podmíněné vložením určité částky)
 • Bonusy za sázku (bonusové peníze podmíněné vsazením určité částky)
 • Finanční odměny (částka, která se ti připíše na účet)
 • Zlaťáky (na další zatočení Zlatým kolem)
 • Hlavní odměnu 100 000 Kč

Jak si vyzvednout výhru

Pokud ve Zlatém kole vytočíš některou z výher, bude záležet na tom, o jaký druh výhry se jedná a od toho se bude odvíjet i to, jakým způsobem si budeš moci výhru vyzvednout. Pojď se s námi podívat na tabulku, kde jsme ti rozepsali druhy výher a způsoby, jakým si je vyzvedneš.

Druh výhry Způsob vyzvednutí výhry
Zlaťáky Okamžitě se připisují do fondu Zlaťáků hráče
Bonusy za vklad Připíší při tvém prvním vkladu dané částky
Bonusy za sázku připíší se při tvém prvním vsazení odpovídající částky
Finanční odměny Připsány na herní účet stejně jako jiné výhry
Hlavní finanční výhra 100 000 Kč Podléhá procesu kontroly, pak je vyplacena na Sazka účet
Pole bez výhry Bohužel nezískáváš žádnou výhru

Rozdíl mezi kolem štěstí a zlatým kolem

Pokud znáš Kolo štěstí od Sazky tak tě nejspíš zajímá, jak se Zlaté kolo od Kola štěstí liší. Hlavní rozdíl je v tom, jakou formou sázíš. Pokud chodíš s vyplněnou sázenkou na pobočku, pak je pro tebe určeno kolo štěstí. Jedná se totiž o věrnostní hru pro členy Sazka klubu, držitele Sazka karty. Tuto kartu přiložíš k vyplněné sázence na pobočce a tím získáš nárok na hru Kolo štěstí.  Pokud ovšem sázíš online na portálu Sazka.cz, pak je pro tebe právě bonusová hra Zlaté kolo, která je pro všechny registrované zákazníky, kteří sází do loterií online.

Bonus na loterie, který můžeš využít při registraci u Sazky

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Novinky u Sazky

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.