Menu

Sazka získala licenci! Co nevidět si zahrajete Sportku online

Konečně jsem se dočkali, Sazka získala licenci od Ministerstva financí, na provozování loterií online. Zařadila se tedy na třetí místo v tabulce společností, které získali licenci na provozování hazardních her na internetu v České republice. Nebude už tedy dlouho trvat a Sazka spustí Sportku a Eurojackpot v internetové podobě.

Sazka získala licenci

Proč byla Sazka až třetí společností která získala licenci? V minulosti jsem se v článku zmiňoval, že první povolení získala zahraniční společnost Pokerstars, která provozuje pouze karetní hry a ruletu. Druhou doposud nezmiňovanou společností, která získala zelené razítko je společnost Fortuna, která může nyní spustit svoje první ryze české casino online.

Fortuna získala licenci v noci ze čtvrtka na pátek a hned druhý den v pátek večer získala oprávnění Sazka. Zatím se hovoří pouze o povolení a provoz největších loterií Sportka online a Eurojackpot online o ostatních hrách neb stíracích losech se žádný jiný portál nezmiňuje.

Licence je udělena, teď už to jen spustit

Sazka licence udělelna Bohužel pro nás, budeme si muset ještě pár dnů počkat na spuštění loterií online. Podle hospodářských novin, by ale měla být Sazka z větší části připravena, jelikož si od velkých světových dodavatelů koupila nový systém, na kterém on-line sázení a loterie jako Sportka poběží.

Můžeme čekat i delší dobu například herně Pokerstars trvalo spuštění od udělení licence dlouhých 16 dní. A to ještě spustili hodně ořezanou verzi, protože se museli udržet v mezích stanovených novou legislativou Ministerstva financí. To se samozřejmě většin pokerových hráčů nelíbí a snaží se s tímto problémem různými způsoby bojovat. U loterií nás snad podobný problém nečeká, loterie nemají tak složit systém a zahrajeme si snad už koncem týdne, ale nechci slibovat nic co nemusí být ve skutečnosti pravda.

Nezbývá nám tedy nic jiného než pokračovat v čekání, určitě vás budu informovat o všem co se stane. Sledujte web vyhraj.com a neunikne vám žádná informace ze světa loterií.

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Fery

  No řekl bych, ze by to mohlo být lidí dost, zvláště pokud na to Sazka vytvoří mobilní aplikaci. A udělá tomu náležitou propagaci.

  • Ondřej Krejčí

   Mobilní aplikace Sazka už má, jen ji aktualizuje do podoby, tak aby se v ní dalo sázet online

 • PepaZDepa

  Jsem zvědav no, až to spustí, kolik lidí to bude sázet… Podle mě na to lidi nejsou moc zvyklý, ale časem se to podá.

  • Ondřej Krejčí

   Věřím, že starší generace zůstane u kamenných obchodů, ale ¨mladí lidé, ty si rádi vsadí přes internet. Zaplatit kartou je dnes tak rychlá a snadné, že to zvládne opravdu každý 🙂