Menu

Sazka má novou loterii – přivítej Mini rentu

Zahraješ si novou Mini rentu od Sazky?

Zahraješ si novou Mini rentu od Sazky?

Sazka se pomalu ale jistě rozrůstá. Nyní na trh přidala zajímavou novinku, jedná se o mini verzi klasické Renty, kterou známe už pěkných pár let. Pojďme se podívat, na co se u této loterie můžeš těšit a co ti nabídne.

Všichni známe Extra Rentu od Sazky – je to jedinečná možnost, jak si díky jedné sázce zabezpečit hned na několik let. Extra Renta ti totiž nabízí výhru 100 000 korun, kterou ti bude Sazka vyplácet měsíčně po dobu 20 let. Teď však Sazka přišla s mini verzí téhle loterie, pojď proto s námi zjistit, o co u téhle verze hry jde a co můžeš doopravdy vyhrát.

Pokud by tě lákalo dozvědět se o Extra Rentě od Sazky víc, pak neváhej mrknout na článek níže, kde se dozvíš vše, co o téhle loterii potřebuješ vědět.

Rozdíl mezi Extra Rentou a Mini Rentou

Rozdíly mezi těmito loteriemi jsou patrné na první pohled. Mini Renta je opravdu mini verzí té klasické Renty, na kterou jsme zvyklí.

Navíc i samotná loterie Extra Renta se nyní rozšířila o novou variantu hry. Konkrétně jde o verzi, ve které na měsíc můžeš vyhrát 200 tisíc korun, místo původních 100 000 Kč.

× Extra Renta Mini Renta
Výše výhry renta 100 000 Kč/200 000 Kč měsíčně 1 000 Kč denně
Délka výhry na 20 let na 1 rok
Velikost sázenky 4 sloupce 16 sloupců
Cena sázenky 25 Kč/50 Kč za sloupeček 10 Kč za sloupeček
Slosování 2× týdně 7× týdně

Co můžu vyhrát v Mini Rentě?

V Mini Rentě můžeš vyhrát pravidelnou výplatu. Oproti velké sestře téhle loterie – Extra Rentě, je ta výplata sice trochu nižší, ale nic, co by tě nemělo potěšit. V loterii Mini Renta tě totiž čeká výplata každodenní a to konkrétně 1 000 Kč denně, tyhle platby ti budou zasílány na speciálně vytvořené konto, které ti Sazka pomůže vytvořit. Na konto ti platby bude zasílat Komerční Banka a bude to konkrétně 365 plateb, které se ti postupně budou připisovat každý den.

Kdybys však nechtěl poslouchat, jak ti každý den pípne telefon s novou platbou, pak se můžeš v sídle společnosti nebo na příslušném telefonním čísle domluvit a společnost ti vyplatí celou výhru najednou. V takovém případě obdržíš z loterie Mini Renta jednu výhru ve výši 365 000 Kč.

Kromě hlavní výhry nabízí tahle loterie další 4 výherní pořadí, na které se můžeš podívat níže ve výherní tabulce.

Výherní pořadí Počet uhodnutých čísel Výherní násobek Výhra
1. výherní pořadí 7 36 500× 1 000 Kč/denně na 1 rok (365 000 Kč)
2. výherní pořadí 6 100× 1 000 Kč
3. výherní pořadí 5 10× 100 Kč
4. výherní pořadí 4 20 Kč
5. výherní pořadí 3 10 Kč

Jaká jsou pravidla Mini Renty?

Pravidla Mini Renty jsou více než jednoduchá. Jak už ti prozradila i výherní tabulka výše, tak stačí, abys uhodl sedm čísel a výhra je tvá.

Čísla si vybíráš na své fyzické nebo online sázence a v rámci jedné sázenky si můžeš vsadit až 16 sloupečků. Cena jednoho sloupce je 10 Kč a v jednom sloupečku jsou čísla v množině 1 – 24 a ty si z nich vybíráš svých 7, která věříš, že padnou v následujícím slosování Mini Renty. Případně můžeš využít funkci vyplnění náhodnými čísly – tím pádem za tebe čísla vybere generátor náhodných čísel.

Kde si můžu vsadit?

Vsadit si můžeš:

  • Online na webu Sazky
  • Klasicky na prodejním místě

Tuhle roztomilou novinku si můžeš vsadit na spoustě rozličných míst. V prvé řadě záleží na tom, zda jsi fanouškem klasického nebo online sázení. Pokud dáváš přednost online sázení, pak ti stačí vběhnout na web Sazky a tam si mezi loteriemi vybrat právě Mini Rentu a vsadit si.

Pokud jsi však fanouškem spíš klasické verze sázení, pak není nic jednoduššího, než dorazit na tvou oblíbenou pobočku/prodejní místo, požádat o sázenku a rovnou jí na místě vyplnit, odevzdat i zaplatit a jsi ve hře.

Každou sázenku můžeš díky předplatného uzavřít až na 7 slosování dopředu, přičemž na konec tohoto předplatného se můžeš nechat upozornit e-mailem, který ti Sazka zašle na adresu, kterou máš uvedenou na svém účtu.

Kdy a jak probíhá slosování + výsledky

Slosování loterie Mini Renta probíhá 7× týdně, to znamená, že se losuje každý den, včetně víkendů. Své tipy můžeš sázet každý den do 20:00. Jakmile odbije osmá hodina večer, tak všechny sázenky přijaté po této době budou přirazeny do následujícího slosování – na následující den.

Slosování dle herního plánu loterie probíhá mezi 20:00 a 21:00, přičemž ihned po slosování jsou vyhlášeny výsledky. Výherní čísla jsou určena pomocí generátoru náhodných čísel.

Kde najdeš výsledky po slosování:

  • U online sázek si můžeš svá čísla ověřit na svém účtu. Ve tvých sázkách ihned uvidíš, zda jsi vyhrál nebo ne, případně, která čísla jsi trefil a která ne.
  • U fyzických sázenek můžeš svá čísla taktéž porovnat s těmi, které Sazka uveřejní na svém webu nebo můžeš rovnou zajít na jakékoli prodejní místo a nechat si ověřit svou sázenku.

Kde a jak si můžu vyzvednout výhru?

Poté, co si zkontroluješ nebo necháš zkontrolovat na pobočce svou sázku a zjistíš, že jsi vyhrál, tak je rozhodně na čase zjistit, co dělat v dané situaci.

Vzhledem k tomu, že se u loterie Mini Renta nehraje o jednotnou sumu peněz, ale jedná se doopravdy o rentu, která ti má být pravidelně vyplácena, tak je proces trochu odlišný než bys čekal, ale zároveň je vlastně neuvěřitelně jednoduchý.

Jediné, co podle herního plánu téhle loterie, musíš v případě výhry udělat je, že zavoláš na telefonní číslo +420 266 12 12 66, kde na tebe bude čekat člověk ze Sazky a projde s tebou všechny možnosti vyplacení výhry.

Líbil se ti tento článek?
85%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.