Já vím, já vím, všichni sníme o výhře obrovského balíku peněz v loterii. Už to všichni známe, vsadíme 6 čísel ze 49, tolik sloupečků, kolik chceme, případně pár čísel navíc a pak počkáme. Pondělí, středa, pátek, a když to padne, tak to padne. Ale co když to jde i jinak?

Extra Renta od Sazky.

Extra Renta od Sazky.

Extra Renta je hra od loterie Sazka, která je založená na jiném principu. Zahoď všechny znalosti, které máš ze Sportky, Eurojackpotu, či jiné loterijní hry a pojď se na to se mnou podívat hezky od začátku.

Extra Renta, mladá hra

O Rentě už víš mnoho z našeho shrnutí, na které máš proklik výše, ale pojďme se na to spolu podívat ještě jednou a ve zkratce. V Extra Rentě, která u Sazky měla první slosování teprve před něco málo více než rokem (4. 1. 2021), se hraje o pravidelnou Rentu 100 000 korun, na dvacet let. Každý měsíc. Následujících dvacet let žádné starosti s penězi.

To zní jako sen, no ne?

A pokud bys měl zájem, můžeš si celou výhru vybrat najednou, což by znamenalo, že bys jednorázově obdržel 24 milionů korun!
(Je potřeba počítat s 15% zdaněním výhry nad milion korun, a to i v případě měsíčního vyplácení.)

Šance na výhru

Šance na výhru je zde patrně vyšší než například u Sportky (jen pro zajímavost, šance na výhru Renty je 1 ku 4 272 048, kdežto na výhru Sportky, v jednom tahu, je to 1 ku 13 983 816). Sázíš totiž 7 čísel z 33, ty můžeš tipovat v jednom až čtyřech sloupečcích, každý tě vyjde na 25 korun.

Každou sázku na Rentu můžeš nastavit na jedno až 8 slosování. Šťastné čísla si můžete vyplnit na kterékoli pobočce Sazky, nebo online z pohodlí domova. V případě, že budete sázenku vyplňovat online, nezapomeňte využít náš generátor náhodných čísel, viz níže.

Generátor čísel Extra renty

  • Počet sloupců:
Generovat čísla
Sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Slosování Extra Renty

Losuje se každé pondělí od 20:00 do 21:00. Výhru můžeš získat za 3 – 7 uhodnutých čísel, za 3 uhodnutá čísla ta výhra dělá 25 korun, uhodneš-li všech 7, pak vyhráváš Rentu! Podrobně rozepsané výhry najdeš zde.
V případě online sázení ti přijde upozornění o výhře, v případě offline sázení si u nás nezapomeň zkontrolovat výsledky, ať ti výhra neuteče.

Držíme palce a uvidíme se brzy u dalšího článku.

Sázenku i výsledky najdeš tady -

Aktuální jackpot
100 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Související články

Přidejte komentář

Odeslaním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.