🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Extra Renta od Sazky, o co se hraje?

Extra Renta od Sazky.

Extra Renta od Sazky.

Já vím, já vím, všichni sníme o výhře obrovského balíku peněz v loterii. Už to všichni známe, vsadíme 6 čísel ze 49, tolik sloupečků, kolik chceme, případně pár čísel navíc a pak počkáme. Pondělí, středa, pátek, a když to padne, tak to padne. Ale co když to jde i jinak?

Extra Renta je hra od loterie Sazka, která je založená na jiném principu. Zahoď všechny znalosti, které máš ze Sportky, Eurojackpotu, či jiné loterijní hry a pojď se na to se mnou podívat hezky od začátku.

Extra Renta, mladá hra

O Rentě už víš mnoho z našeho shrnutí, na které máš proklik výše, ale pojďme se na to spolu podívat ještě jednou a ve zkratce. V Extra Rentě, která u Sazky měla první slosování teprve před něco málo více než rokem (4. 1. 2021), se hraje o pravidelnou Rentu 100 000 korun, na dvacet let. Každý měsíc. Následujících dvacet let žádné starosti s penězi.

To zní jako sen, no ne?

A pokud bys měl zájem, můžeš si celou výhru vybrat najednou, což by znamenalo, že bys jednorázově obdržel 24 milionů korun!
(Je potřeba počítat s 15% zdaněním výhry nad milion korun, a to i v případě měsíčního vyplácení.)

Šance na výhru

Šance na výhru je zde patrně vyšší než například u Sportky (jen pro zajímavost, šance na výhru Renty je 1 ku 4 272 048, kdežto na výhru Sportky, v jednom tahu, je to 1 ku 13 983 816). Sázíš totiž 7 čísel z 33, ty můžeš tipovat v jednom až čtyřech sloupečcích, každý tě vyjde na 25 korun.

Každou sázku na Rentu můžeš nastavit na jedno až 8 slosování. Šťastné čísla si můžete vyplnit na kterékoli pobočce Sazky, nebo online z pohodlí domova. V případě, že budete sázenku vyplňovat online, nezapomeňte využít náš generátor náhodných čísel, viz níže.

Generátor čísel Extra renty

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?
?

Slosování Extra Renty

Losuje se každé pondělí od 20:00 do 21:00. Výhru můžeš získat za 3 – 7 uhodnutých čísel, za 3 uhodnutá čísla ta výhra dělá 25 korun, uhodneš-li všech 7, pak vyhráváš Rentu! Podrobně rozepsané výhry najdeš zde.
V případě online sázení ti přijde upozornění o výhře, v případě offline sázení si u nás nezapomeň zkontrolovat výsledky, ať ti výhra neuteče.

Držíme palce a uvidíme se brzy u dalšího článku.

Sázenku i výsledky najdeš tady –

Aktuální jackpot
48 000 000 Kč (100 000 Kč měsíčně po dobu 20 let, případně vyšší rentu 200 000 Kč měsíčně po dobu 20 let)
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Josef

  Proč když zadám slosování 11.9.2023 se mi automaticky nezobrazí tažení čísla?

  • Martina

   Ahoj Josefe, nevím co máš na mysli, výsledky najdeš jako vždycky zde🙂.
   Měj se krásně🍀
   Martina

 • Le

  Tak co kde výsledky.

  • Martina

   Ahoj, výsledky najdeš tady🍀
   Martina