🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sazka koupila stírací losy od Fortuny

Loterijní společnost Sazka koupila před pár dny stírací losy od Fortuny. Sazka chce tímto krokem rozšířit své už takto velké portfolio her. Fortuna chce s největší pravděpodobností věnovat více času kurzovému sázení a internetovému kasínu. Finanční výši obchodní transakce se rozhodly obě strany nezveřejnit.

Stírací losy sazka

„Obliba stíracích losů stále strmě stoupá. Segment okamžitých loterií u nás i v řadě dalších zemí Evropy roste dvojciferným tempem. Sazka chce být jednoznačně tou nejlepší volbou pro zákazníky, a proto jsme se rozhodli využít možnost akvizice společnosti Fortuna sázky, díky které rozšíříme stávající emise stíracích losů,“ říká generální ředitel Sazky Robert Chvátal.

Losy ovšem nejsou největším tahounem tržeb společnosti Sazka, ty tvoří pouze 16 % celkových tržeb Sazky, ale pevně věří, že tento podíl se bude i nadále zvyšovat. Na základě posledních statistik Ministerstva financí se objem vložených peněz do okamžitých loterií mezi lety 2012 až 2015 více než čtyřnásobně zvýšil.

Hlavními produktem Sazky jsou stále číselné loterie s hlavní hrou Sportka. Dále provozuje Sazka také třeba sportovní sázky a neloterijní služby – například virtuálního mobilního operátora SAZKAmobil.

Češi milují stírací losy

Stírcí los prachy na dřevo od Sazky - ukázka Téměř každý dospělý člověk v České republice má zkušenost se stíráním losů. Češi si podle statistik koupí v průměru dva losy ročně a utratí za ně přibližně 250 korun. Největší prodej losů bývá před Vánocemi. Za rostoucí popularitou stírání losů stojí hned několik faktorů. Jedním z nich je touha lidí znát výsledky loterie okamžitě bez nutnosti čekání na losování.

A co vy – kupujete si stírací losy a jak často?

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Dana

  Dobrý den Radku, měla jsem stejný problém. Na kterémkoliv místě, kde prodávají losy Sazka s Vámi musí vyplnit Reklamační list a oni ho společně s losem odešlou na Sazku. Dana

 • Satan

  Moja drahá mi kúpila losy Čert na pošte od Fortuny vyhrak som na nich 60 kč ale nikde mi nechcú vyplatiť výhru.Fortuna tvrdí,že lody už patria Sazke,pošta tvrdí,že musím do Fortuny…..Tak sa chcem opýtať,kto mi vyplatí moju chabú ale predsa výhru??

 • Radek

  Utratím tak pět tisíc za losy a ještě na mě nedošlo 😥.už chci být ten šťastný

  • Ondřej Krejčí

   Dobrý den Radku,
   hlavní je se nevzdávat 😉

   Přeji hodně štěstí,
   Krejčí O.