🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Sady (Balíčky) – zvyšte svoji šanci na výhru!

Zvyšte svoji šanci na výhru kombinací klasické osobní sázky a skupinové sázky. Každé losování budete mít 30-770 šancí na výhru s výraznými slevami. Je zde mnohem větší šance, že „shrábnete“ celý jackpot nebo alespoň jeho část!

Obsah Sad (balíčků)

Co je to sada?

Jak jsem již zmiňoval sady jsou loterijní balíčky, které kombinují osobní sázku se skupinovou sázkou, čímž se zvýší vaše šance na výhru.

 • Osobní tiket — Váš osobní tiket, na kterém si vyberete vlastní čísla. V případě výhry na této sázence připadne celá výhra vám!
 • Podíly skupinové sázky — Podíl loterijních tiketů s jinými účastníky loterie. V případě schody čísel na jednom z podílových tiketů, vám připadne pouze váš podíl na sázce. Pokud chcete vědět více informaci o skupinové sázce prohlédněte si odkaz níže.

Skupinové sázení the lotter

Skupinové sázení loterií

Zvyšte svoji šanci na výhru pomocí skupinového sázení a radujte se z jackpotu společně se svými přáteli. Není nic jednoduššího, každé losování.… Celý článek

Proč jsou sady výhodnější?

Samy si vyberete vlastní čísla osobní sázky a zároveň získáte podíly ve skupinové hře, která mnohokrát zvyšuje pravděpodobnost, velikost a počet výher. Díky sadám také ušetříte velké množství peněz, čím větší počet sloupců obsahuje vaše sada, tím větší je vaše sleva. Na rozdíl od samotné skupinové sázky máte šanci na zisk celého jackpotu, díky osobní sázce, ve které připadne kompletní výhra pouze vám a s kombinací podílů ve skupinové sázce máte ohromné množství sloupců.

Sada sleva
Ukázka výběru sady do loterie Powerball + ukázka slev

Jak to funguje?

Hráči si chtějí vybírat svá vlastní čísla (což u skupinových sázek nemohou), ale také chtějí mít vysokou šanci na výhru (což u osobních sázek nemohou). Řešením jsou právě sady, kdy získáte obě herní možnosti v rámci jedné cenově výhodné nabídky. Podívejte se na krátké video, které vám ukáže, jak to vlastně celé funguje.

Ukázkový příklad sázky sady

Představme si, že v americké loterii Powerball je aktuální jackpot 100 miliónů Kč a my vsadili sadu s 1 podílem z 50 a navíc jednu osobní sázku.

 • Náš podíl skupinové sázky činní 2% – (100/50)*1
 • Osobní sázka pro nás znamená 100% vlastní podíl

Na osobním tiketu jsme trefili 3+1 powerball číslo a vyhráli jsme 2300 Kč. Na skupinových tiketech jsme získaly společně výhry celkem za 330 000 Kč, z čehož nám náleží 2%, tedy 6600 Kč.

Celkem jsme vyhráli 6600 + 2300 = 8 900 Kč.

Kde hrát skupinové sázky?

Sázek na sady se můžete zúčastnit u námi vyzkoušené a ohodnocené internetové loterijní společnosti theLotter, která nakupuje losy po celém světě a následně vám je skenuje na váš herní profil. Není se čeho bát, společnost za sebou má ohromné množství zkušeností a milióny spokojených zákazníků!

Kde se nachází sázka na sadu u společnosti thelotter

 

 

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Oldřich Sládek

  Dobrý den,
  vsadil jsem si přes internet 1 sloupec a pak 3 sloupce. Zaplatil jsem. Ale kde mohu získat onen tiket s vsazenými čísly, abych si mohl eventuální výhru zkontrolovat? Existuje nějaký kontakt na Eurojackpot, abych tiket získal? Třeba telefonický?
  Sládek

  • Ondřej Krejčí

   Dobrý den,
   mohu se zeptat u jaké internetové loterijní společnosti jste si vsadil? Abych Vás mohl dále navigovat 🙂

   Ondřej K.