🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Rychlá loterie Keno na Lottolandu

Nebaví vás čekat dlouhé dny na výsledky loterie, kterou jste si vsadili? Mám pro vás alternativní variantu, loterii, která se losuje každé 4 minuty, při každém slosování, můžete vyhrát až 10 miliónů Kč!

Keno na Lottolandu se losuje každé 4 minuty

Na Lottolandu můžete nově hrát loterii Keno, losuje se každé čtyři minuty. Každý den začíná losování od rána 6:30 až do 23:34. Tudíž máte hned každou hodinu možnost hrát 15 krát a za celý den až 181 krát.

Chci si zahrát!

Jak hrát Keno?

Stačí jednoduše vyplnit elektronický tiket na stránkách lottolandu. V první řadě si vyberete 1 až 10 čísel z rozmezí od 1 do 70. Dále si vyberete počet slosování, abyste nemuseli podávat tiket každé čtyři minuty a nakonec si vyberete násobek, který v případě výhry znásobí vaší odměnu.

V každém slosování se vytáhne 20 čísel, což je podobné jako ve vám známé loterii Šťastných 10 od Sazky.

Tabulka výher Keno na Lottolandu

Tabulka výher Keno na Lottolandu

Jak vypočítat případnou výhru?

V případě, že si vsadíte 10 čísel a trefíte 9 z nich, tak vyhráváte podle tabulky 15 000 Kč. Pokud byste si navíc vsadili například s násobkem 5, tak vaše výhra bude činit 75 000 Kč (15 000 × 5).

Konečně trochu rozptýlení od stíracích losů, s manželkou si určitě občas vsadíme při dlouhém večeru. Není nač čekat, každé čtyři minuty vám utíkají milionové výhry!

Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.