🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

První květnový týden u Luckybet plný akcí a bonusů!

Luckybet květnové bonusy

Luckybet květnové bonusy

Luckybet casino pro tebe připravilo krásný start do nového měsíce a celý první týden v květnu má pro tebe každý den bonusovou nabídku. A na co že se můžeš těšit? No prostě klasika - free spiny i bonusové peníze na herní konto.

Květen u Luckybetu začíná opravdu zábavně. Každý den je tu pro tebe připravena akční nabídka, díky které si přijdeš na nějaký bonus. Samozřejmě tu pro tebe jsou nachystané také turnaje, kterých se můžeš zúčastnit. Aby toho nebylo málo, běží zde také skrytá bonusový hra o jackpoty, o které si teď povíme víc.

Jackpot Cards

Kromě standardních bonusových akcí právě probíhá také akce Jackpot Cards, díky které se zábavnou a neobvyklou cestou můžeš dostat k bonusům. Jedná se o skrytou bonusovou akci, která se ukazuje jen občas a náhodně. V podstatě stačí mít štěstí a budeš si moct zahrát tuhle karetní hru, která se ti sama objeví po dokončení tvojí hry a výběru výhry. Pokud tě hra trefí, budeš jednoduše klikáním otáčet karty, dokud se ti nesejdou tři stejné. Ve chvíli, kdy se tak stane vyhráváš částku, kterou uvidíš v okamžiku odhalení třetí karty. Čím vyšší bude tvoje sázka v základní hře, tím větší je šance, že se ti bonusová hra Jackpot Cards spustí.

Pondělí 1.5.

Pondělí nabídlo odměnu 20 free spinů ve hře Wild Blooms za protočení 300 Kč.

Úterý 2.5.

Co nám přináší úterý u Luckybet? Dnes můžeš využít bonus 100% ke vkladu 200 – 400 Kč. Pro získání bonusu budeš muset splnit podmínky protčení, které zde požadují obrat v hodnotě 10násobku bonusu během 24 hodin.

Středa 3.5.

Zítra se můžeš těšit na oblíbené free spiny. Tentokrát bude jejich získání opravdu jednoduché. Za vklad 150 Kč získáš 20 free spinů ve hře Solar God.

Čtvrtek 4.5.

Ve čtvrtek si budeš opět moct připsat na své herní konto nějaké bonusové peníze za hru. Bude na tebe totiž čekat bonus 100% ke vkladu od 500 do 1000 Kč. Samozřejmě je tu i v tomto případě podmínka, že budeš muset nejdříve protočit částku v hodnotě 15x bonus a to během 24 hodin.

Pátek 5.5.

Páteční bonus 20 free spinů už bude mít trochu větší nároky, než ten středeční, ale i tak nejsou podmínky nijak nedosažitelné. Stačí protočit 1000 Kč a 20 otoček zdarma na hru Buffalo Hunt bude tvých.

Sobota 6.5.

V sobotu na tebe v Luckybetu bude čekat krásná nabídka – vlož 100 Kč a získej bonus 200 Kč. Abys to ovšem neměl až tak jednoduché, budeš si muset během 24 hodin zahrát za 3000 Kč.

Neděle 7.5.

Poslední den v týdnu přinese nejvyšší finanční odměnu. Vlož 1000 – 3000 Kč a získej bonus 100% ke vkladu. S velkým bonusem přichází i větší podmínka na protočení, která si u této akce žádá obrat v hodnotě 20x bonus.

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.