⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Proč sázet loterie online? (souhrn výhod a nevýhod)

Online hraní

Online hraní

Internet se stal hlavním zdrojem informací a pro většinu lidí se stal hlavním místem ke zprostředkování statků a služeb. Pojďme se tedy podívat na pár důvodů, proč sázet loterie právě prostřednictvím internetu u loterijních sázkových společností. Dále si shrneme výhody a nevýhody a podíváme se podrobně na internetové sázkové společnosti, které můžeme využívat.

Širší nabídka her

1. Širší nabídka loterijních her

Ve veškerých obchodech, trafikách a na čerpacích stanicích v České republice se nám dostává možnost vsadit si loterii, ovšem většinou se jedná o hry od společnosti Sazka.

Sazka má v republice svůj monopol od roku 2001. Což je dříve než ČR vstoupila do Evropské unie, čímž se všem uvolnil pohyb a sjednotil se trh nabízeného zboží. Lidé si do roku 2004 zvykli na loterie od společnosti Sazka a nehledali dále. Jediná větší a lidem v České republice známa loterie Eurojackpot je propagována značkou Sazka. To celé je hlavní příčinou, že lidé neznají Evropské nebo dokonce světové, většinou mnohem výhodnější loterie.

My vám tedy zde na webu přinášíme nezávazný pohled na svět loterií. Poskytneme vám aktuální novinky, pravidla a porovnání her. Dokonce vám poradíme, kde bezpečně sázet na nejoblíbenější loterie světa.

Sázení kdekoliv

2. Sázení kdekoliv

Určitě to znáte, vrátíte se domu z města a vzpomenete si, že jste si nevsadili na středeční slosování Sportky. Nevsadit si je nesmysl, jelikož zákon schválnosti dostane svojí příležitost. Musíte se tedy vrátit do města vystát dlouhou frontu a dohodnout se s nepříjemnou prodavačkou.

Není nic jednoduššího než vzít notebook s začít sázet z pohodlí svého domova pomocí internetových sázkových společností, případně pokud jste na cestách můžete využít svého  chytrého telefonu nebo tabletu. Samozřejmě si můžete také zkrátit cestování do práce. Je to jen na vás stačí mít připojení k internetu a můžete začít sázet.

Sázení 24/7

3. Otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

Hrát loterii můžete naprosto kdykoliv – ráno, večer, v noci, prostě 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Žádné svátky, žádné dovolené. Nemůže se vám tedy stát, že nestihnete po práci otevírací dobu v trafice.

Slevy a bonusy

4. Slevy a bonusy

Získejte VIP členství za věrnost u některé z loterijních společností a sázejte se slevou. Dokonce není problém získat i nějaké ty sloupce ke vsazení zdarma jako dárek k vašim jmeninám nebo narozeninám a pokud si budete aktivně hlídat novinky sázkových společností, můžete získat velké množství slev nebo se zúčastnit soutěží o hodnotné ceny.

Největší výhodou je bonus za registraci, některé internetové loterijní společnosti nabízí až 100% k vašemu prvnímu vkladu. Za věrné dlouhodobé členství vás sázkové společnosti také rádi ocení. Každá společnost má svá pro a proti, na vás je pouze a jen, vybrat si vhodnou společnost:

Bonusy na online loterie

Sazka
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
220 Kč za dokončení registrace na Sportku
 • Přejdi na registraci přes tento odkaz a registruj se
 • Následně dokonči plnou registraci na herním portálu Sazka a získej bonus 220 Kč zdarma na sázení loterií
Platí pro:
Bingo a keno Bingo a keno
Loterie Loterie
Nutnost vkladu: Ano
Pro: Nové hráče
BetX
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
90 %
Jednoduchost získání
90 %
Jednoduché dosažení
Férové podmínky
150 Kč ve Free spinech za sázku na nové loterie
Platí pro:
Automaty Automaty
Loterie Loterie
Promokód: vyhrajmaxbetx1
Nutnost vkladu: Ano
Pro nově registrované a stávající hráče
Loterie Korunka
90%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
60 %
Jednoduchost získání
100 %
Jednoduché dosažení
300 Kč za registraci zdarma
 • Registruj se na Loterii Korunka 👑
 • A okamžitě dostaneš 300 Kč v podobě herních bodů bez nutnosti vkladu
 • Bonus můžeš využít jak na loterie, tak na stírací losy
Platí pro:
Loterie Loterie
Stírací losy Stírací losy
Nutnost vkladu: Ne
Pro: Nové hráče
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Bezpečnost a jistota

5. Bezpečnost

Jsou i případy, kdy šťastní výherci po slosování čísel zjistí, že ztratili svůj tiket. To se vám na internetu nemůže stát, jelikož máte každý svůj tiket pečlivě uložený v administraci svého účtu a zároveň vám přijde potvrzení o sázce na email, tudíž se nemusíte bát, že tiket někde založíte nebo vám ho například „slupne“ pes. Velmi často se také stává, že zapomenete zkontrolovat svá čísla a výhra vám propadne, ovšem na internetu se vám taková nepříjemnost stát nemůže. Po každém slosování vám přijde upozornění na email, případně pokud vyhrajete velký obnos oznámí vám vaší výhru telefonicky.

Co se týče důvěryhodnosti sázkových společností, každý z nich vlastní vládní licence z komise pro hazardní hry a kdyby nastal jakýkoliv problém ze strany loterijních společností, což je opravdu malá pravděpodobnost, vlastní pojištění, které se vztahuje na každý tiket klienta, hráči si tedy mohou být jisti svojí výhrou. Navíc každá společnost, kterého najdete v recenzích má ohromné množství spokojených sázkařů a všichni mají vybudovanou pověst a tradici na trhu přes 13 let.

Větší výhernost

6. Větší výhry a větší pravděpodobnost

Loterie ve kterých se hraje o největší možné Jackpoty a loterie ve kterých je největší pravděpodobnost výhry jsou rozprostřeny po celém světě. Pokud zakoupíte svůj tiket v trafice na náměstí v České republice, dostane se vám pouze možnosti vsadit si na vybraný tip her, většinou loterií Sazka. Ihned vám prozradím, že tyto loterie nejsou špatné, ale zdaleka vám nemohou nabídnout podmínky a pravděpodobnost, jako světové loterie, na které se dá sázet na internetu.

Dokonce si u jistých společností si můžete nechat zdvojnásobit jackpot v případě výhry, což pro vás v případě výhry jackpotu 4 miliard Kč znamená zdvojnásobení na 8 miliard Kč. Povězte sami, líbila by se vám tato možnost? Dále většina společností nabízí možnost ochrany čísel, kdy si můžete být jisti, že vám bude vyplacen úplně celý jackpot, nehledě na to kolik lidí trefilo stejná čísla jako vy.

Šetříte čas

7. Šetříte čas a nezapomenete si vsadit

To je samozřejmé! Neztratíte čas cestou do kamenného obchodu,přičemž také nemusíte vyplňovat papírový tiket, který zabere velké množství času a nemusíte stát otravnou frontu. U internetových sázkových společností můžete mít svoje čísla už předvolená, nebo si je zvolit automatickým výběrem a jen jedním kliknutím a rychle si vsadíte. Pokud patříte mezi lidi jako já, kteří velmi často zapomínají můžete si zvolit možnost opakovaného sázení a nestarat se o nic jiného než o kontrolu případné výhry.

Nadstandardní funkce

8. Nadstandardní funkce

Další výhody jsou nadstandardní funkce, které nabízí každá společnost zvlášť, o některých jsem se zde v článku již zmínil, ale stále je mnoho funkcí, které si musí vyzkoušet každý sám!

Skupinové sázení – Z mého pohledu nejlepší funkce, kterou poskytuje pouze společnost theLotter. Pokud nevíte o co se jedná, zde je článek o skupinové sázení.

Dvojitý jackpot – Aktivujte si možnost dvojitého jackpotu a pokud vyhrajete, vyplatí vám dvakrát více!
Rychlý výběr – Použijte možnost rychlého výběru a automaticky se vám vygenerují čísla.
Ochrana čísel – Bude vám vyplacena celá částka, nehledě na to kolik lidí trefilo stejná čísla jako vy.
Délka hry – Losování si můžete nastavit až na jeden rok předem, nemusíte se tak starat, zda jste vsadili. Pouze kontrolujete výsledky!
Automatické obnovení – Neomezený počet sázek předem, systém za vás bude sázet, dokud bude na vašem herním účtu kredit.
Lov – Systém za vás bude automaticky sázet, dokud nepadne hlavní výhra (jackpot).
Zúčastnit se pokud je Jackpot min. – Jak už napovídá název funkce vsadí pokaždé dokud Jackpot neklesne pod vámi nastavenou minimální hranici.

Výhody a nevýhody sázení online

 • Širší nabídka loterijních her
 • Otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu
 • Slevy a bonusy
 • Bezpečnost
 • Větší výhry a větší pravděpodobnost
 • Šetříte čas a nezapomenete si vsadit
 • Nadstandardní funkce
 • Musíte mít počítač a připojení k internetu
 • Sázet můžete pouze u licencovaných společností OD MFČR
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.