Menu

Příběhy výherců z Postcode Lottery v Británii! Na kolik si přišli?!

Příběhy hráčů postcode Lottery, na kolik si přišli?

Příběhy hráčů postcode Lottery, na kolik si přišli?

Získat peníze za to, že bydlíš na adrese, na které bydlíš? To zní vcelku dobře. Když k tomu přičteme to, že můžeš vyhrát každý den jednu z několika desítek cen, zní to ještě lépe. A když k tomu přičteme možnost vyhrát, pro jedno PSČ, měsíčně pár milionů, které si mezi sebou hráči z dané adresy rozdělí, zní to až neuvěřitelně! To je Postcode Lottery.

Každý den si tady povídáme o českých loteriích, o Sazce, Korunce, Sportce,… Nedávno jsme ovšem konečně zavítali i za hranice. Kousek dál za hranice. Tam na nás čekala zajímavá loterie, která kromě rozdávání cen, také pomáhá společnosti. Podívali jsme se na Postcode Lottery v Británii.

Dnes se podíváme na příběhy hráčů Postcode Lottery.

Co je to Postcode Lottery?

Co je Postcode Lottery jsme si dopodrobna vysvětlili ve článku Tisícové výhry díky PSČ? Postcode Lottery v Británii válí! Je potřeba upozornit, že se bavíme o britské loterii, kterou nelze hrát na území ČR.

Ve zkratce pro všechny, které náš původní článek minul – Postcode Lottery je předplatitelská loterie. Hráč se hry zúčastní zaplacením předplatného ve výši 10 britských liber. Losuje se každý den o desítky peněžních, i jiných, cen.

Postcode Lottery je velmi oblíbenou loterií napříč společností, jelikož 33 % všeho předplatného věnuje charitě. Zaměstnanci a hráči této loterie tak dokázali podpořit už na 9 tisíc charitativních projektů.

Více než 400 lidí v malém městečku si rozdělilo miliony liber!

Postcode Lottery rozdává peníze každý den, o víkendech víc, přes pracovní týden méně. Ovšem jednou za měsíc rozdává hotový jackpot! Tentokrát to bylo 3,7 milionu britských liber, které padly na PSČ v malém městečku.

V městečku Rhymney čekal hráče této loterie krásný den! Na malou komunitu hráčů čekaly v banku šeky v hodnotě 185 000 liber! Na naši měnu je to něco málo přes pět milionů korun. Tuto sumu obdržel každý hráč, bydlící na daném směrovacím čísle.

Hráčů bylo celkem 9. Jeden z výherců, dvaasedmdesátiletý Ted Owen, obdržel šeky dva, jelikož si platil dvojnásobné předplatné (podrobněji v článku výše). Pan Owen tak obdržel 370 tisíc liber.

Winners

 

Našich 9 hlavních výherců však nebylo jediných pár obdarovaných. V městečku Rhymney se toho dnes dostalo na dalších 426 obyvatel, kteří obdrželi od 3 tisíc liber, po 12 000 britských liber. Taková nadílka zpříjemní den!

Co hodlají hráči s výhrami dělat?

Zahraniční web tuto šťastnou skutečnost zaznamenal a rovnou se optal i vítězů na jejich první pocity! Tady jsou…

„Opravdu nevím, co s nově nabytými penězi udělám!“ řekla Lisa Scanlon (43), která vyhrála 185 000 liber „V rodině si mě neustále dobírají, že škudlím a se svými penězi nakládám pouze rozumně. Pravděpodobně tedy budu muset vymyslet něco vzrušujícího, za co je utratit! Možná výlet na Maledivy?“

Ted Owen, ocelář v důchodu, o kterém jsme si říkali výše, se také vyjádřil, co se svými 370 tisíci britských liber, udělá.

Pan Owen se nadšeně nechal slyšet: „Nikdy neočekáváte, že vyhrajete takové množství peněz. Budu muset zavolat svým dětem, nebudou věřit, kolik peněz jsem vyhrál!“

Poté Ted prohlásil, že pravděpodobně vyrazí na cestu kolem světa.

„Teď můžu sehnat nějaké nové pantofle,“ nechala se slyšet 72letá Gladys Kent, která také vyhrála 185 000 liber – poté však dodala, že by si přála i dovolenou v Benidormu.

Paní Kentová zase byla rozhodnutá, že využije peníze na oslavu manželových 75. narozenin, ty měl den po předání šeků.

U nás se Postcode Lottery nehraje…

U nás se sice Postcode nehraje, takže u tebe pravděpodobně nikdo nezazvoní s obrovským šekem, ale možná to ani není třeba! Byť nikdo s velkým šekem nezazvoní, můžeš se už zítra probudit na pípnutí e-mailu, který ti bude oznamovat miliony na tvém účtu!

Teď už jen záleží, pro které miliony by sis rád šel…

Aktuální jackpot
3 032 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
64 100 000 Kč
Aktuální jackpot
62 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.