Menu

Pořádně šťavnaté Lucky boxy jsou opět tady!

Lucky boxy jsou opět tady a tentokrát budou opravdu šťavnaté! Přivítej s nimi léto a užij si desetidenní jízdu se super bonusy. V příštím týdnu se navíc můžeš zúčastnit velikého bláznivého turnaje.

Už dnes můžeš v casinu Luckybet otevřít první políčko letního bonusového kalendáře, který ti bude přinášet akční nabídky a bonusy po dobu následujících 10 dní. Akce tedy platí od 9. 6. do 18. 6. 2023 a po celou dobu jejího trvání na tebe budou čekat v casinu Luckybet denní bonusy. Stačí na hlavní stránce u Luckybet kliknout na banner informující o Lucky boxech a dostaneš se přímo do bonusového kalendáře, kde už si budeš moct otevřít box na daný den.

A pozor! Nepůjde jen o Lucky boxy, na co se můžeme u Luckybetu těšit. Celý příští týden poběží navíc ještě Velký crazy turnaj o 100 000 Kč! V tomto turnaji získá ceny prvních 45 umístěných. Pro získání nejvyšší výhry ale nemusíš být první, ceny jsou náhodně rozmístěny po různých příčkách. Několik příček pořadí dokonce nabízí výhru dokonce 10 000 Kč, takže zapojit se do tohoto turnaje se rozhodně vyplatí!

Velký turnaj o 100 tisíc Luckybet

 

Pokud bys se ale do hraní turnajů chtěl pustit hned, můžeš se zapojit ještě do dalších dvou, které se odehrají před začátkem již zmíněného Velkého, celotýdenního turnaje. Jeden z nich, Víkendový turnaj, právě probíhá. Začínal včera a bude končit 10. 6., takže máš stále ještě šanci se zapojit.
V neděli 11. 6. pak proběhne Turnaj o 1300 free spinů, ve kterém bude první cenou 255 free spinů ve hře Double Hot.

V co najdeš v dnešním Lucky Boxu?

Jako takovou malou třešničku na dortu ti můžeme prozradit obsah dnešního Lucky boxu, který na tebe už netrpělivě čeká. Stačí abys vložil 10 Kč a budeš odměněn 10 free spiny! Jednoduše řečeno – Vlož 10 Kč, získej 10 FS!
Hodnota jedné otočky je 1 Kč.

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.