⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Pondělí u Luckybet – vlož 200 Kč a získej 400 Kč!

Lukybet pondělní bonus

Lukybet pondělní bonus

Chceš začít týden s bonusem 200%? U Luckybet to není žádný problém. Pokud dnes na svůj herní účet vložíš 200 Kč, můžeš získat jako bonus 400 Kč! Přečti si tento článek, ve kterém se dozvíš, jak na to.

Začít týden s 400 Kč navíc nezní úplně špatně, co myslíš? Pokud máš účet u Luckybet, pak neváhej a využij jejich dnešní akci. Za vklad 200 Kč a splnění podmínek protočení ti Luckybet na tvůj účet připíše dvojnásob. Pokud ještě u Luckybet účet nemáš, určitě se před registrací podívej na nabídku Luckybet bonusů, ze kterých si jako nový hráč můžeš vybrat.

Jak získat tento bonus

K získání tohoto bonusu ti stačí udělat pouze dva kroky. Prvním krokem je vklad ve výši 200 Kč. Ten provedeš standardním způsobem tak, jak to děláš obvykle. Druhým krokem bude splnění podmínek protočení. V tomto případě se bude jednat o obrat 15x bonus.

Podmínky protočení

K tomu abys tento bonus získal ti nestačí pouze vložit peníze, budeš muset také hrát. Ale od toho jsi tady, ne? Za jak vysokou částku si tedy budeš muset zahrát, abys na bonus dosáhnul? Jedná se o 15 násobek bonusu, což dělá 6 000 Kč. Na protočení této částky máš 24h a pokud za tuto dobu nestihneš udělat požadovaný obrat, bonus bohužel nezískáš.

Bonusy od Luckybetu

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na jaké hry bonus platí?

Zahrát si můžeš jakoukoli z jejich nabídky her a tvé sázky se ti budou započítávat do plnění podmínek. Výběr je opravdu veliký! Pár z nich můžeš vidět na obrázku níže.

Jaká hra u Luckybetu je tvůj favorit?

Luckybet hry

Novinky u Luckybetu

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.