🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

V pátek požádal přítelkyni o ruku, v sobotu vyhrál jackpot!

Jaký víkend zažil Nick Miller z Iowy?

Jaký víkend zažil Nick Miller z Iowy?

Není pochyb o tom, že zásnuby a svatba změní život každému páru, ale co takový jackpot? Nick Miller stihl obojí za jeden víkend! V pátek požádal svou přítelkyni o ruku a v sobotu vyhrál jackpot – že by osud?

V Iowě se odehrál víkend, na který se bude dlouho vzpomínat! Minimálně v domě Nicka Millera a Lauren Timmermanové…

Řekla ano!

Nick Miller, jednatřicetiletý farmář a železniční dělník z vesničky Bernard v Iowě, se po delší známosti se svou přítelkyní Lauren rozhodl udělat v jejich životech velký krok. Rozhodl se svou partnerku požádat o ruku!
Celá tahle romantická akce, kdy Nick poklekl před svou přítelkyní, se stala v pátek 23. června letošního roku. Gesto a životní otázku Nick položil v páteční podvečer a dočkal se kladné odpovědi – Lauren si jej vezme!

Snídaně na oslavu

Hned druhý den ráno, v sobotu 24. 6., se Nick vydal se svým bratrem k dobytku, který měli chlapci společně obstarat. Po cestě do ohrady v nedalekém městečku Cascade, se bratři rozhodli udělat si menší zastávku v jednom obchodě z řetězce prodejen s názvem Casey’s. Zatímco Nick vyprávěl svému bratrovi o šťastné novině mezi ním a Lauren, tak si všiml, že jackpot v loterii, kterou znal a měl rád, výrazně narostl. Bez váhání si proto usmyslel, že si koupí náhodnou sázenku.

Jackpot u loterie Super 7s Progressive InstaPlay rostl celé dva měsíce, naposledy jej někdo vybral 4. 4. 2023, takže nabízená hlavní výhra sahala bezmála na 9 milionů korun, což Nickovi přišlo dost. Po slosování výsledků se Nick nijak nehnal ke kontrole svých čísel, ale když už se rozhodl čísla porovnat, nedokázal popadnout dech! Sedělo první, druhé i třetí… Seděla všechna čísla!

Nick Miller den poté, co požádal svou ženu o ruku, vyhrál jackpot ve výši 390 191 dolarů (8,9 milionů korun)!

Kdo nehraje, nevyhraje

Není pochyb, že tenhle jeden víkend v červnu Nickovi i jeho snoubence změnil a ještě dozajista změní život! Jak se ohledně téhle situace a skoro-zázraku z Iowy cítíš ty? Nechtěl bys taky změnit svůj život a zažít tuhle vlnu radosti?

Inu, snoubenku ti najít nepomůžeme, ale rozhodně ti můžeme poradit, kde si ulovit jackpot. Zkus jednu z následujících loterií!

Vyber si svou loterii!

Aktuální jackpot
1 804 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
74 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 000 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Aktuální jackpot
1 000 000 Kč
Aktuální jackpot
1 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?
100%

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
 • Kárl Mame

  A v Neděli se probudil pochcanej na nádraží a zjistil že si jen dal moc panáků .
  Strčte si do píči vaše vymyšlené příběhy o výhrách 😀 😀

  • Martin

   Ahoj Kárl Mame,

   i kdyby se probudil na nádraží ve stavu, který popisuješ, pořád by měl skoro 400000 dolarů, které vyhrál v loterii 😀 Nevymýšlíme si, stačí, kdyby sis to pogooglil, pokud to na tebe není moc. A příště se prosím vyjadřuj slušně, na tahle slova nejsme zvědaví.

   Hodně štěstí 🍀