Menu

Páteční výzva v Herně U Dědka: Získej až 90 otoček zdarma

Free spiny v Herně U Dědka

Free spiny v Herně U Dědka

Roztoč to na plné obrátky s páteční výzvou, kterou si pro tebe přichystali v Herně U Dědka. Některé úkoly budou jednoduché a chvílemi se taky zapotíš, ale odměny rozhodně stojí za to. Zajímá tě více? Tak neváhej a čti dál dnešní článek.

Ani dnes se nemusíš bát, že by ses v casinu Herna U Dědka nudil. Čeká tu na tebe hromada úkolů plných vzrušení i výzev pro ty nejodvážnější. Splň jich kolik jen zvládneš a odejdi s plnými kapsami free spinů. Nejdříve se ale přihlas do svého účtu u Dědka nebo se jednoduše registruj a využij k tomu  registrační bonus 100 Kč bez vkladu + vstupní bonus až 100 000 Kč. Nyní už si ale popíšeme, co tě dnes čeká.

Aztec Jaguar Win – Získej 10 free sponů za 5 Kč

Zažij jedinečné dobrodružství plné napětí s Aztéky. Začni vkladem na svůj účet v částce alespoň 100 Kč. Nezapomeň k tomu použít speciální promo kód „dedek100“, který aktivuje tvůj bonus. Nakonec už jen protoč na automatu Aztec Jaguar částku celkem 300 Kč. Za odměnu se ti na účet přpíše celkem 10 otoček zdarma, každá v hodnotě 5 Kč. Využij je poté na stejné hře Aztec Jaguar od výrobce SYNOT Games.

e-Gaming Multi Bet – Získej až 50 free spinů v různých hodnotách

Zde bude tvým úkolem pouze protáčet a protáčet a za to ti budou postupně připisovány free spiny na různé hry.

  • Protoč na jakýchkoliv hrách částku 2000 Kč a získáš odměnu 10 otoček zdarma za 5 Kč. Využij je všechny v oblíbené hře Hunter’s Dream 2.
  • Protoč celkem 10 000 Kč a za odměnu získáš 20 otoček zdarma, všechny za 10 Kč. Využij je na další oblíbené hře Multiplay 81.
  • Nakonec se dostaň až na 25 000 Kč a tvá trofej bude dalších 20 otoček zdarma, každá za 20 Kč. Využít je můžeš ve hře Multi 5.

Tak co? Máš dost odvahy na to získat úplně všechny free spiny?

Denní „Firebird“ Betovačka – Získej 40 free spinů za 40 Kč

Na závěr tu máme všemi dobře známou Denní Betovačku, kde je potřeba hodně vytrvalosti, ale odměna za to rozhodně stojí.

Vše, co je třeba udělat, je zahrát si svou oblíbenou hru nebo hry v casinu u Dědka. Protoč tam částku celkem 250 000 Kč. Je to sice velká suma, ale nezapomeň, že i během protáčení můžeš vyhrávat. Jakmile budeš mít splněno, na tvůj herní účet se ti ihned přičte celých 40 otoček zdarma, každá za 40 Kč! Využij je všechny na jedné z her: Firebird 27 nebo Firebird Double 27.

Přečti si o tom, jak nový hráč vyhrál Jackpot za registrační bonus

Užij si páteční výzvy a hodně štěstí! 🔥🍀

Podívej se na další bonusy od Dědka

Exkluzivní bonus týdne
Hodnocení
91%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
100 %
Jednoduchost získání
80 %
Hodnocení
97%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
94 %
Jednoduchost získání
100 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.