Menu

Páteční bonus na vklad 100 % u Luckybet i pro již zaregistrované

Páteční akce u Luckybet ti přináší možnost získat bonus 100 % na svůj vklad a to až do výše 2 000 Kč i jako již zaregistrovaný. Přijď si pro své bonusové peníze a užij si víkend plný her. V tomto článku se podíváme na to jak bonus získat a jaké jsou podmínky protočení pro jeho získání.

Chceš si zpestřit víkend a zahrát si o bonus v hodnotě 100 % tvého vkladu? Tak to jsi tady správně. V tomto článku se zaměříme na bonus, který si dnes můžeš vyzvednout u Luckybet.

Tento páteční bonus se váže na vklad, takže abys mohl o bonus hrát, budeš muset nejdřív vložit peníze. Minimální hodnota vkladu je 500 Kč a maximální hodnota bonusu je 2 000 Kč. I když tedy vložíš výše než 2 000 Kč tvůj bonus už se zvedat nebude.

Bonus o který budeš hrát bude mít stejnou hodnotu jako tvůj vklad, takže si nejdříve rozmysli, s jakými částkami chceš hrát. Abys totiž bonus získal, budeš muset splnit podmínky protočení a jak je asi jasné, čím vyšší bonus budeš chtít získat, tím větší částku budeš muset protočit.

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Podmínky pro získání bonusu

Abys páteční bonus od Luckybet získal, budeš muset splnit podmínky, které jsme ti zde v bodech vypsali. Když splníš všechny podmínky, splnit jsi zároveň všechny kroky pro získání a bonus je tvůj.

  • Provést vklad v pátek 24. 2. 2023
  • Vložit 500 – 2 000 Kč
  • Protočit 20x hodnotu vkladu
  • Splnit podmínku protočení během 2 dní

Abys měl lepší představu o tom, jak to funguje a o jaké částky by se jednalo v praxi. Připravili jsme pro tebe tabulku, kde uvidíš přehledně spočítanou výšku částky k protočení vůči hodnotě bonusu.

Vklad Bonus Protočená částka pro získání bonusu
500 Kč 500 Kč 10 000 Kč
800 Kč 800 Kč 16 000 Kč
1 000 Kč 1 000 Kč 20 000 Kč
2 000 Kč 2 000 Kč 40 000 Kč

Zajímají tě i ještě i jiné Luckybet bonusy, které můžeš získat? Prozradíme ti, že v neděli a v pondělí se můžeš těšit na dva nové články, ve kterých ti dáme tipy na další zajímavé akce u Luckybet.

Novinky u Luckybet

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.