⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Co je nového u Luckybet? Bonusy, Golden jackpot, nové hry a turnaje!

Co nového u Luckybet? No je toho mnoho! Především se budou točit pořádné peníze! Těšit se můžeš na srpnové Lucky boxy a pořádné turnaje. Pojďme se na to všechno mrknout v dnešním článku, ať ti nic neuteče.

Summer Lucky Boxy

Srpnové Lucky boxy už jsou v plném proudu! Od pátku 11. srpna si můžeš v casinu Luckybet opět každý den vyzvednout svoji krabičku s překvapením. Uvnitř Lucky boxů na tebe budou čekat volné točky a jiné bonusy. Mimo to se můžeš těšit taky na pořádné turnaje, ve kterých se bude hrát o statisíce.

A co čeká v dnešním Lucky boxu?

  • 10 free spinů na hru Hunter’s Spirit za vklad 100 Kč
  • Crazy letní turnaj o 100 000 Kč

Luckybox free spiny

Crazy turnaj o 100 000 Kč

Už od pondělí běží u Luckybet tento bláznivý letní turnaj, ve kterém se mzi 45 nejlépe umístěných rozdá celkem 100 000 korun! Nejlepší na tomto turnaji je, že nemusíš být první pro to, abys získal nejvyšší výhru! Například i na 34. místě získáš odměnu 10 000 Kč. Do takového turnaje stojí za to se přihlásit, co myslíš?

Golden jackpot na spadnutí

Pokud si brousíš zuby na jackpoty, měl bys vědět, že u Luckybetu asi brzy padne ten nejvyšší, tedy zlatý jackpot! Už se dostal skoro na půl milionu korun a padmout může na jakoukoli otočku, třeba i tu za jednu korunu!

Nové hry u Luckybet

Do casina Luckybet také dorazily nové hry od SYNOTU. Jednou z nich je i nesmrtelná klasika Respin Joker 81, která se dlouhodobě řadí mezi jednu z nejoblíbenějších her v českých casinech. Dále si u Luckybet můžeš nově zahrát hry Tiki Princess, Pixel Reels, Reel Hot Respin a The Jack Mystery Monsters.

Tak kterou zkusíš jako první?

Bonusy u Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.