Menu

Nová sekce automatů na našem webu je úspěšně otevřena!

Na našem webu jsme otevřeli novou sekci automatů!

Na našem webu jsme otevřeli novou sekci automatů!

Možná už sis všiml, že jsme na našem webu spustili novou sekci s názvem Automaty. Kde se tato nová sekce nachází a co v ní najdeš? Jaké automaty máme v nabídce? Jak si zahrát? To a ještě mnohem více si povíme a shrneme v tomto článku. Prostě všechny informace o nové sekci s automaty na jednom místě!

Pro nikoho už snad není překvapením, že se snažíme informovat o všem, co se ve světe hazardu děje. Nejsou to však jen novinky, co na našem webu najdeš. Spolu s nimi tady pro tebe totiž máme také podrobné informace o všech českých loteriích, výsledky každého slosování, vše o stíracích losech, veškeré bonusy a spoustu dalšího.

Jedna už opravdu z mála věcí, které nám tady však chyběly, byly automaty. A tak teď máme i je!

Kde sekci najdu?

Sekci automatů najdeš mezi ostatními kategoriemi v horní liště. Jednoduše klikneš na to, co tě zajímá, takže stírací losy, loterie anebo v tomhle případě automaty.

Tlačítko vedoucí do sekce automatů na webu Vyhraj.cz

Tlačítko tě odvede do sekce s názvem „Online automaty zdarma“, kde najdeš barevný přehled nejrůznějších her s možností si automaty filtrovat! A to ať už podle výrobce, motivu nebo počtu linií.

Filtrování automatů – co to je a jak to funguje

Jak jsme již zmínili výše – automaty lze filtrovat. Toto filtrování je zde proto, aby ses vždy dokázal co nejrychleji dostat k těm hrám, které máš rád, nebo mohl objevit nové automaty podobné tvému oblíbenému.

Filtrování automatů na webu Vyhraj.cz

 

Pamatuješ si slot, který jsi dávno hrál, ale nevíš, jak se jmenuje? Nevadí. Možná si vzpomeneš na jiná kritéria, díky kterým si automat dokážeš vyfiltrovat! Na naší stránce lze totiž automaty filtrovat hned podle několika kritérií, mezi ty patří počet válců, výrobce automatu, motiv hry nebo počet linií.

Filtrování podle:

  • Počet válců – automaty zpravidla nabízejí tři, čtyři nebo pět válců, v závislosti na tom, jaký počet se k danému slotu nejlépe hodí nebo jaký počet je u hráčů daného výrobce nejoblíbenější. Na naší stránce si tak i ty můžeš vybrat svůj nejoblíbenější počet válců, kliknout na něj a vyfiltrovat si jen ty automaty, které mají právě takový počet válců, jaký máš rád.
  • Výrobce slotu – náš web se snaží poskytnout ti co možná nejširší nabídku, jakou jen lze, i proto zde najdeš automaty hned od několika výrobců a další budou stále přibývat. Tenhle filtr ti tak pomůže vyfiltrovat si sloty pouze od určitých výrobců softwaru tak, aby ses opět dostal k automatům, které tě budou zajímat a bavit.
  • Motiv hry – sedmičky, ovoce, pohádková témata,… Tyhle a mnoho dalších témat ti nabízí výrobci většiny slotů. Máš rád ovocnou klasiku, nebo naopak rád poznáváš nová a nápaditá grafická zpracování her. Místo proklikávání se tématy, která tě nebaví, si vyfiltruj právě ty sloty, které budou splňovat tvoji aktuální chuť a preference.
  • Počet linií – jedna z nejdůležitějších specifikací automatů je počet linií, které daný slot nabízí. V naší nabídce si můžeš vyfiltrovat automaty i podle tohoto kritéria, takže ať už máš rád sloty s malým počtem linií a nebo právě na opak, u nás snadno najdeš ty, které tě skutečně zaujmou.

Pokud by ti jakýkoli z filtrů nebyl jasný, tak podrž kurzor nad malým „i“ na pravé straně u filtru a rozbalí se ti nápověda, která ti detailněji vysvětlí, co se daným filtrem myslí.

Vysvětlivky filtrů v sekci automatů.

Jak si můžu zahrát automaty zdarma?

Dost možná snadněji než si myslíš. Jednoduše si vybereš automat, který odpovídá tvým preferencím a můžeš se pustit do hry! Tak jednoduché to je.
V naší sekci automatů jsou totiž všechny sloty zdarma, což znamená dvě věci – nemůžeš na nich vyhrát reálné peníze, ale zároveň si z pohodlí domova můžeš zkusit naprosto bezplatně jakoukoli hru. Když se ti hra bude líbit, můžeš jít následně na stránky online casina, ve kterém už budeš přesně vědět co chceš hrát a co tě baví. Nebudeš tak plýtvat penězi ani časem a to je příjemné!

Ve kterých casinech si můžeš daný slot zahrát?

Nebude trvat dlouho a určitě si najdeš slot, který tě bude bavit, a budeš chtít najít jeho zpoplatněnou formu. I na to jsme samozřejmě mysleli! Proto napravo vedle každého okna s hrou najdeš kolonku s nadpisem „Tento automat lze hrát v casinech“, a právě pod tímto nápisem nalezneš zmíněná casina, ve kterých si lze daný online automat můžeš zahrát za peníze a hlavně vyhrát!

Tabulka výher jednotlivých automatů a návod jak jednotlivé automaty hrát

Pod každým online automatem na našem webu nalezneš podrobné informace o dané hře. Nalezneš tady tabulku výher, návod na hru, nákres výherních linií, popis domácí obrazovky, menu daného automatu a mnoho dalšího.

Tabulka výher pod automatem Joker 27 Plus.

Hodnocení uživatelů a hodnocení redakce

Hodnocení automatu je součástí popisu každého slotu. Pokud tedy chceš jít na jistotu, pak stačí sjet pod základní obrazovku směrem dolů, kde vedle podobných automatů a podrobnějších informací o hře nalezneš také hodnocení automatu hráči i redakcí.

Hodnocení hráči a redakcí u automatu Joker 27 Plus.

Hodnocení redakce se promítá také do náhledových obrázků automatů na hlavní stránce sekce, kde jej vidíš jako malé číslo v pravém dolním rohu.

Hodnocení redakce automatu 81 Hot Ways na webu Vyhraj.cz

Celou sekci si také můžeš seřadit podle hodnocení redakce nebo podle hodnocení hráčů a to díky vysunovacímu tlačítku v pravé horní části sekce.
Pokud automat znáš, nebo jsi ho právě vyzkoušel, neváhej sdílet svůj názor a ohodnoť ho.

Řazení automatů na webu Vyhraj.cz

Tři hráči nejlépe hodnocené sloty:

Pirate Adventures – slot, který rozhodně stojí za to zkusit. Od hráčů si získal rovných 100 %, zatímco z redakce mu posíláme příjemných 92 procent. Skvělý zážitek pro každého pravého fanouška Jacka Sparrowa, doplněný o příjemnou grafiku a nerušivé zvukové efekty.

Multi Vegas 81 – ideální hra pro každého milovníka klasiky. Symboly zvonečků, sedmiček, dolarů a ovoce, podkreslené jemnými zvukovými efekty a naprosto klasickou grafikou. Jestli nějaký slot splňuje výrok „V jednoduchosti je krása.“, pak je to rozhodně slot Multi Vegas 81. Nejspíš i proto má opět od hráčů rovných 100 % a od nás dostal tentokrát 96 %.

Posledním, neméně zábavným slotem je Simply The Best 81 – který splňuje právě to, co název slibuje – zkrátka to nejlepší. Hráči sto procenty ohodnocený slot, který nabízí opět klasickou tématiku, žádnou podkresovou hudbu, pouze jednoduché zvukové efekty je ideál pro každého nenáročného hráče. Z redakce posíláme 95 procent!

Tři hráči nejlépe hodnocené automaty, které můžeš najít na webu Vyhraj.cz

Tři redakcí nejlépe hodnocené sloty:

Multiplay 81 – slot, o kterém už slyšela většina aktivních hráčů. Osmdesát jedna linií, klasické symboly a možnost výhry až 200 000 kreditů v jediném zatočení, to je Multiplay 81 od E-gamingu. Z naší redakce si tenhle příjemný automat vysloužil 98 %, zatímco hráči mu posílají procent 92,5.

Fruit Joker 2 – čtyři válce, tři řádky, 81 výherních linií a krásných 96 procent od naší redakce, to je slot Fruit Joker 2. Výhru nabízí až 160násobek sázky při spojení 4 hvězd v linii, což je krása, pokud vezmeš v potaz, že tvá sázka může být uzavřena až na 1000 kreditů.

Slot Birds 81 – posledním s jednaosmdesáti liniemi a se skvělým hodnocením redakce je automat s názvem Slot Birds 81. Ten si od nás získal 96 procent, zatímco hráči mu dávají 90. Jedná se o nápaditou a originální hru s pestrou paletou barev, která rozhodně mile překvapí každého, kdo jí dá šanci.

Tři redakcí nejlépe hodnocené automaty, které můžeš najít na webu Vyhraj.cz

Závěrem…

Pokud si chceš zahrát, ale nevíš, kde začít, jaký slot si vybrat, co tě bude a nebude bavit, pak je naše sekce online automatů přesně pro tebe. Můžeš si bez  registrace a bez jediné koruny vyzkoušet jakýkoli automat, který tě okouzlí. Máš na výběr z nespočtu slotů a je jen a jen na tobě, kterým slotem začneš a kolik jich nakonec vyzkoušíš. Určitě ji také oceníč v případě, že se snažíš dohledat konkrétní automat, nebo tě zajímá, jaké hry jsou od tvého oblíbeného výrobce.

Díky filtrům si navíc můžeš vyselektovat pouze ty sloty, které budou vyhovovat tvým preferencím a vyhnout se tak zdlouhavému hledání. Tak neváhej a pojď si naší novou sekci vyzkoušet a třeba objevit nový oblíbený automat!

Vyzkoušej některý z našich automatů níže:

Mega Joker

Rozložení
5x4
Téma
Téma
7️⃣ Sedmičky 777
RTP
RTP
95%
Hrát zdarma
95 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
95 %
Funkce a hratelnost
95 %
RTP a volatilita
95 %
100 %
Hodnocení hráčů
100%
Speciální funkce
Scatter symbol

Fire Joker

Rozložení
3x3
Téma
Téma
7️⃣ Sedmičky 777
RTP
RTP
96%
Hrát zdarma
95 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
94 %
Funkce a hratelnost
95 %
RTP a volatilita
96 %
100 %
Hodnocení hráčů
100%
Speciální funkce
Bonusová hra
Expanding Wild
Ostatní funkce Ostatní funkce

Sizzling Hot

Rozložení
5x3
Téma
Téma
7️⃣ Sedmičky 777
RTP
RTP
96%
Hrát zdarma
93 %

Jak hodnotíme automaty?

Automaty hodnotíme na základě více kritérií, ze kterých složíme náš finální verdikt.

Design a téma
94 %
Funkce a hratelnost
90 %
RTP a volatilita
96 %
100 %
Hodnocení hráčů
100%
Speciální funkce
Scatter symbol

Nejčastěji kladené dotazy

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.