Menu

Nedělní Free Spiny u Luckybet

Chceš si dnes udělat pohodovou neděli a užít si hru okořeněnou nějakými těmi free spiny? Pak můžeš zamířit do Luckybet casina, kde dnes rozdávají svým hráčům hned dvě várky free spinů.

Luckybet 30 FS neděle banner

Luckybet dnes rozdává hned dvě várky free spinů. V první části dne budeš odměněn za svůj vklad a  v druhém kole akce si pak zahraješ své oblíbené hry alespoň za 200 Kč a máš to. Jednoduché, že? Celkem ti tato akce může přinést krásných 30 free spinů a to ve hře Joker 50 Deluxe.

1. kolo

První kolo hry trvá od půlnoci do 18:00 a přinese ti 10 volných zatočení. Jediné, co pro jejich získání musíš udělat je přihlásit se do svého účtu tak ,jako to děláš obvykle  a vložit 50 Kč. Pokud ještě nemáš účet, můžeš se registrovat u Luckybet právě dnes.

1)Vlož peníze

Vklad peněz do LuckyBet casina

2. kolo

Druhé kolo začíná v 19:00 a končí ve 23:59. Během této doby na tebe čeká dalších 20 free spinů, které tentokrát už nebudeš získávat vkladem, ale svoji hrou. Pro jejich získání si budeš muset zahrát alespoň za 200 Kč na kterémkoli z automatů, které Luckybet casino nabízí.

2) Zahraj si za 200 Kč některou ze svých oblíbených her

Luckybet hry

Přejeme spoustu zábavy!

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.