🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Nedělní bonusové free spiny u Luckybet

free spiny Luckybet

free spiny Luckybet

V neděli se u Luckybet budou rozdávat otočky zdarma. Nenech si ujít příležitost a vyzvedni si svoje free spiny. Podmínky, které musíš pro jejich získání splnit zvládneš raz dva a za celou neděli si můžeš přijít celkem na 30 free spinů.

Chceš si zpestřit neděli a získat nějaké otočky zdarma? U Luckybetu to bude dnes velmi snadné, během dne budeš mít možnost získat balíček free spinů hned ve dvou etapách. První příležitost, kterou pro tebe Luckybet má, bude trvat od půlnoci do 18:00. Když během této doby vložíš alespoň 50 Kč, získáš za to rovnou 10 free spinů. Od 19:00 do půlnoci pak bude probíhat druhá etapa, která ti může přinést dalších 20 free spinů. Druhé etapy se můžeš účastnit pouze pokud ses zapojil i do té první. Stačí abys si zahrál alespoň za 200 Kč a otočky jsou tvoje. Můžeš se těšit na zábavu ve hře Fire Witch od Synotu, kde otočky využiješ.

Podmínky pro získání bonusu

Jaké podmínky musíš splnit abys získal tento bonus? Pojďme se na to podívat.

  • Vklad alespoň 50 Kč do 18:00
  • Protočení 200 Kč od 19:00 do půlnoci

Obě z těchto podmínek se vztahují k neděli 26. 2. Abys měl možnost zúčastnit se druhé etapy, ve které získáš 20 free spinů, musíš se zúčastnit i té první. Pokud neprojdeš první etapou, nebude ti účast ve druhé umožněn.

Přejeme ti hezkou neděli, plnou zábavy a výher!

Bonusy od Luckybet

Hodnocení
89%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
92 %
Jednoduchost získání
88 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Novinky u Luckybetu

Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.