🏒 MS 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Milionová bouře u Sportky je aktivní! Jak můžeš vyhrát?

Milionová bouře od Sportky je zpátky ve hře!

Milionová bouře od Sportky je zpátky ve hře!

Milionová bouře je znovu akktivní a tady! O co jde, co můžeš vyhrát, co pro to musíš udělat a kdy se dozvíš, že jsi výherce? Máme tady pro tebe, stejně jako vždy, všechny informace na jednom místě!

Hodnocení
92%

Jak hodnotíme bonusy?

Celkové hodnocení bonusu je určeno na základě více faktorů: výše bonusu, hodnocení společnosti, jednoduchosti získání, hodnocení hráčů a podmínky získání bonusu.

Celková výše bonusu
70 %
Jednoduchost získání
90 %
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Před pár dny jsem tady sepisovala článek, že buď se jeden z Čechů, díky Sportce od Sazky, stane nechutně bohatým anebo se ze stovky hráčů stanou milionáři. A dřív, než jsme stačili mrknout, tak je to tady! Jak už jsem v předchozím článku o milionové bouři naznačila – budou pršet peníze. A už prší. Sportka rozhazuje miliony, stačí si vsadit a být jeden z 5 šťastlivců. Jistota toho, že pět hráčů vyhraje milion, nezní až tak špatně, ne? A to ještě není ani zdaleka vše…

Prší miliony!

Milionová bouře je nadstavbová hra Sportky, která se spouští jen v případech, kdy se naplní bonusový fond. Pak se bonusový fond roztříští a na nás prší miliony. Pokud chceš znát podrobnosti, koukni do článku výše. To že se nyní hra aktivovala znamená, že od teď dalších 20 slosování (včetně toho dnešního!) máš šanci vyhrát milion. A k němu, samozřejmě, i hlavní jackpot. To zda vyhraješ milion, totiž nezáleží na číslech, která si vsadíš. Záleží pouze na tom, zda si vsadíš.

 

A protože spolu s hrou o milion, hraješ také o hlavní jackpot, neváhej využít náš generátor čísel!

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Jak na to?

Hra má stejná pravidla jako hra doplňková. To znamená, že jediné, co pro účast v Milionové bouři musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket, při hře o hlavní jackpot. Je důležité vsadit si všech deset sloupečků včetně Šance. O tom, zda bonusový milion získáš, rozhodne dvacetimístný kód na tvé sázence. Ten se bude nacházet nad čárovým kódem. V případně online sázenky, se místo kódu losuje číslo sázky, to má osm míst a má podobu „INTERNET 1234567“.

Kódy se budou losovat společně s čísly – ty ti taky pomůžeme rádi vybrat tady. Inu a pokud bude vylosován tvůj kód, blahopřejeme! Máš doma milion. A možná k tomu padne i ten jackpot, kdo ví.

Tvá cesta k milionům začíná tady:

Aktuální jackpot
2 098 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
81 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 100 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.