⚽️ EURO 2024 bonusy a kalendáře

Menu

Hrozí u Sportky milionová bouře? Možná začne už v neděli

Milionová bouře u Sportky se blíží!

Milionová bouře u Sportky se blíží!

Milionová bouře se rozhodně blíží! Pokud dnes nepadne Superjackpot Sportky, pak nastane slavná milionová bouře, ve které získá výhru spousta hráčů. O co jde, co můžeš vyhrát, co pro to musíš udělat a kdy se dozvíš, že jsi výherce? Máme tady pro tebe všechny informace!

Pokud nemáš ani tušení, co milionová bouře u Sportky znamená, pak neváhej ani vteřinu a mrkni na předchozí článek o milionové bouři – protože u oblíbené loterie od Sazky nejspíš budou pršet peníze. Už se to blíží!

Dnes je tvá poslední šance!

Dnes je tvou poslední šancí ukrást si pro sebe jackpot. Pokud ho totiž dnes nevyhraješ, pak se celý roztříští a vypukne milionová bouře. Jackpot dnes pravděpodobně dosáhne svého nejvyššího možného maxima a ty si tak můžeš uloupit jeden z nejvyšších možných jackpotů jen a jen pro sebe.

Stačí ti jen jeden plný tiket s těmi správnými čísly! A pokud žádná specifická čísla nemáš, pak neváhej vyzkoušet náš generátor čísel, který ti s nimi rád pomůže.

Generátor čísel Sportky

Chci vygenerovat sloupců
sloupec
?
?
?
?
?
?

Milionová bouře

Pokud se Ti nechce číst celý článek, pak Ti to sem hodím ještě ve zkratce, abys věděl, co milionová bouře je.

Jedná se o nadstavbovou hru od Sportky. A na to, aby se tato hra dala hrát, existují specifická pravidla.

Milionová bouře se totiž spouští pouze v momentě, kdy jackpot dlouho nenajde svého šťastlivce a výhra dosáhne svého maxima (naplní se bonusový fond). V momentě, kdy se tak stane, se výhra rozdělí (viz zmíněný článek), a v jackpotu se nechá „pouze“ 50 milionů korun a zbytek se rozdělí mezi více hráčů.

Jak se výhra v milionové bouři dělí?

Naprosto jednoduše, sto milionů, které odstartují milionovou bouři, se stanou dostupnými pro pět výherců, po dobu dvaceti slosování. Prostě a jednoduše dvacet slosování po sobě, můžeš být jedním z pěti šťastlivců a vyhrát milion. A kromě něj, samozřejmě, i jackpot. To zda vyhraješ v milionové bouři milion korun, totiž nezáleží na číslech, která si vsadíš. Záleží pouze na tom, zda si vsadíš. A pokud trefíš ta šťastná čísla, pak můžeš vyhrát bonusový milion korun i jackpot.

Jak na to?

Hra milionová bouře má stejná pravidla, na jaké jsme zvyklí u hry doplňkové. To znamená, že jediné, co pro zúčastnění v milionové bouři musíš udělat je, že si vsadíš plný tiket. Je důležité vsadit si všech deset sloupečků včetně Šance. O tom, zda bonusový milion získáš, rozhodne osmnáctimístný kód na tvé sázence. Ten se bude nacházet nad čárovým kódem. V případně online sázenky, se místo kódu losuje číslo sázky, to má osm míst a má podobu „INTERNET 12345678“.

Sportka nejspíš bude rozhazovat miliony, a jediné, co po tobě chce, je aby sis vsadil a byl teď největším šťastlivcem, nebo už v neděli byl jedním z 5 šťastlivců.

Sportku i další zajímavé loterie jsme si pro tebe nachystali zde:

Aktuální jackpot
841 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
126 000 000 Kč (Výjimečně se hraje o věcné ceny)
Aktuální jackpot
65 900 000 Kč
Aktuální jackpot
60 000 000 Kč
Aktuální jackpot
12 000 000 Kč
Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Líbil se ti tento článek?

Autor obsahu

Související články

Přidej komentář

Odeslaním souhlasíš se zpracováním osobních údajů.
Zatím nebyly přidány žádné komentáře.